czwartek, 28 maja 2020.
Strona główna > Kultura > Robert Biedroń widzi mentalną ruinę

Robert Biedroń widzi mentalną ruinę

Robert Biedroń widzi mentalną ruinę
Data publikacji: 2018-11-27 18:55
Ostatnia aktualizacja: 2018-12-19 15:08
Wywietleń: 1623 363813

Widzę nasz kraj w ruinie mentalnej - stwierdził Robert Biedroń podczas spotkania ze swoimi sympatykami w CH "Galaxy" w Szczecinie. Polityk promuje swoją książkę "Nowy rozdział" i buduje autorską partię, która ma rzucić wyzwanie Prawu i Sprawiedliwości oraz Platformie Obywatelskiej. 

- Zaczynam pisać dla siebie nowy scenariusz, ale chcę też wziąć współodpowiedzialność za Polskę, tak jak wziąłem współodpowiedzialność za Słupsk - mówił Biedroń, były prezydent tego miasta.

I dodawał:

- Musimy zacząć się uśmiechać do siebie, musimy być bardziej dla siebie życzliwi. Jeżdżąc po Polsce, nie widzę kraju w ruinie takiej infrastrukturalnej, ale widzę kraj w ruinie mentalnej. Te 30 lat demokracji, które mamy już za sobą, nie sprawiło, że jako społeczeństwo obywatelskie jesteśmy silniejsi.

Biedroń to założyciel i w latach 2001-2009 prezes Kampanii Przeciw Homofobii. W 2011 roku został posłem - startował jako kandydat Ruchu Palikota. W latach 2014-2018 był prezydentem Słupska. ©℗

(as)

Fot. Dariusz Gorajski

Robert Biedroń widzi mentalną ruinę Robert Biedroń widzi mentalną ruinę

Komentarze

zdun
Gość się stara, ale kto się nabierze na Paczkowską? Chyba właśnie sami licealiści będą zasuwać w ramach wolontariatu na jej 'jedynkę' na każdej kolejnej liście w bieżącym stuleciu i jej partyjne apanaże.
2018-12-19 14:59:51
trucie gucia
Nie guciu ty matołku - tylko Gucio. Ciebie gucio naprawdę bawi ta twoja durnota... inteligencja jamochłona?!
2018-11-29 00:28:24
e tam
Ja widzę raczej jesień średniowiecza
2018-11-28 17:49:56
guciu
Uczeń uczeń uczniowie szkolniak hmm...
2018-11-28 16:43:39
Jarun
Biedroń widzi mentalną ruinę? Pewnie wyszedł spod prysznica i zobaczył swoje pośladki.
2018-11-28 16:09:33
Znany z tego że jest znany
lol
2018-11-28 11:48:15
Pan Nikt
Szkoda, że Pan Biedroń zatrwożony tym co się dzieje w PL nie widział co dzieje się w Słupskim Ośrodku Kultury którym poniekąd zarządzał. Słupsk od maja żyje sprawą pedofilii w nadzorowanym przez ratusz ośrodku kultury. Biedroń to „gęba pełna frazesów”, a na słowa krytyki reaguje agresją.
2018-11-28 10:25:58
Gość
Następny,wypromowany celebryta będzie uczył nas częstotliwości uśmiechu.
2018-11-28 06:06:37
Kenny
Życzę Biedroniowi żeby zmiótł pisiorstwo
2018-11-27 23:35:23
gg
@nie nowoczesny:tak jak co niedzielę tam gdzie mozna handlowac obietnicami i spozywac alkohol w towarzystwie nieletnich, piekny wzor ;)
2018-11-27 20:41:46
nie nowoczesny
same dzieci i podstarzałe feministki na zdjęciach.. żenujący facet