sobota, 21 września 2019.
Strona główna > Kultura > Biedroń pisze nowy rozdział

Biedroń pisze nowy rozdział

Biedroń pisze nowy rozdział
Data publikacji: 2018-11-26 11:58
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-27 18:58
Wywietleń: 844 362666

We wtorek o g. 18 w Empiku w Galaxy przy al. Wyzwolenia Robert Biedroń będzie promował książkę "Nowy rozdział". Polityk jest w trakcie tworzenia nowego ugrupowania politycznego, które ma rzucić wyzwanie duopolowi Platforma Obywatelska - Prawo i Sprawiedliwość. 

Robert Biedroń do udziału we wtorkowym wydarzeniu zachęca tak: "Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami. Często słyszę, że jesteście niezadowoleni z sytuacji w kraju. Nie podoba Wam się, że obecna władza niszczy nasze państwo, ale jesteście również zmęczeni bezradnością opozycji. Porozmawiamy razem o Polsce, naszych marzeniach i o tym jak chcemy, żeby wyglądał nasz kraj. Potrzebujemy większej i głębszej zmiany: musimy uruchomić nasze marzenia, przypomnieć sobie, po co nam wspólne państwo i zacząć je razem budować. Chcę Polski, w której nikt nie jest pozostawiony w tyle. Polska jest przecież dobrem wspólnym – musimy ją zatem uzdrowić! Nie ma już czasu – trzeba zacząć pisać nowy rozdział. Zróbmy to razem. Jestem gotowy."

Biedroń to założyciel i w latach 2001-2009 prezes Kampanii Przeciw Homofobii. W 2011 roku został posłem - startował jako kandydat Ruchu Palikota. W latach 2014-2018 był prezydentem Słupska.

(as)

Komentarze

gość
obserwator:posłuchaj zastępcy św.Piotra na ziemi czyli papieża Franciszka, dużo ostatnio o tym temacie mówi a w Stanach już płacą miliony odszkodowań.
2018-11-27 17:41:23
czytam
Robert Biedroń - OJCEM NARODU ?
2018-11-27 17:31:01
obserwator
ty się od seminarium to... pustak totalny
2018-11-27 15:36:22
PO_żyjemy, zobaczymy
"Nie ma już czasu – trzeba zacząć pisać nowy rozdział." - niech nie pitoli z PiS_aniem....Stary już troszkę jestem, ale dobrze jeszcze pamiętam; - "Skok przez płot", "po sto milionów dla każdego", "Otake PO_lskie", "puszczanie w skarpetkach", "magdalenkę". "wasz prezydent nasz...", wystraszone oczy Pawlaka ratującego Polskę, "PO_mroczność jasną" jako sprawiedliwość społeczną, Donkowe "kastrowanie chemichne" i "Być polskim premierem to stokrotnie ważniejsza rzecz dla mnie niż europejskie awanse.“....P.S. - nie dokupuję pedałów do roweru, który już posiadam, czasami rower zgrzyta ale dalej jadę. Była już w ratowaniu Polski "puszka Mateuszka" (KOD)z pułkownikem, który twierdził „były tam jakieś bijatyki, były jakieś ścieżki zdrowia, ale generalnie rzecz biorąc, najczęściej jednak dochowano jakiejś kultury w całym zdarzeniu”. Ta "puszka" wydudkała mających nadzieję Polaków.
2018-11-27 15:36:01
cdn
won do slupska.wszczecinie taki nitras ,arlukowicz,nisilo zostali poslami a bronek wygral z duda.pora umierac.
2018-11-27 15:29:44
szurkowski cudowne dziecko dwóch pedałów
Raczej inseminarium.
2018-11-27 12:56:26
:)
@;/: z seminarium? ;-))
2018-11-27 11:18:13
;/
Pewnie przyjdą jemu podobni.
2018-11-27 11:04:12