Wtorek 07 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Rafał Podraza opowie o Helenie Majdaniec. Można odbierać wejściówki

Data publikacji: 2021-10-19 08:08
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-21 22:10
Rafał Podraza opowie o Helenie Majdaniec. Można odbierać wejściówki
 

W najbliższy piątek o g. 18 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy placu Matki Teresy w Szczecinie z okazji 80. rocznicy urodzin Heleny Majdaniec rozpocznie się impreza pod hasłem "Osiemdziesiątka u Heleny M".

Spotkanie będzie okazją do spotkania się z biografem piosenkarki, dziennikarzem muzycznym – Rafałem Podrazą, którego na tę okoliczność przepyta Agata Rokicka z Radia Szczecin. Prócz rozmów o jednej z największych gwiazd polskiego bigbitu, fragmenty wspomnień artystki przeczyta Krystyna Maksymowicz.

„Osiemdziesiątka u Heleny” to kolejny projekt w tym roku, którego bohaterką jest królowa twista. Wpierw było słuchowisko radiowe „Cyrograf”, potem książka „Mój Paryż. Śladami Heleny Majdaniec” a teraz spotkanie w MBP. Wszystkie te projekty finansowo wspiera Urząd Miasta Szczecin.

Wejściówki na spotkanie można odbierać we wszystkich oddziałach Miejskiej Biblioteki Publicznej lub rezerwować telefonicznie. Liczba miejsc z powodu obostrzeń jest bowiem ograniczona.

(as)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

hELEN-KA
2021-10-21 22:05:24
rudy rudy rydz, - JAK TO BYLO daaaaawnoooo. to BYLY CZASY? TERAZ JEST CO WSPOMINAC I SPIEWAC. BYLO PIEKNIE, WESOLO, SZCZERZE, bez komorek i innych COVIDOW? szkoda.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA