Sobota 13 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Przyjdź na koncert, pomóż Markowi! Sześciolatek choruje na guza pnia mózgu

Data publikacji: 2019-06-16 20:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-16 22:15
Przyjdź na koncert, pomóż Markowi! Sześciolatek choruje na guza pnia mózgu
 

W poniedziałek (17 czerwca) odbędzie się, w „Lulu Clubie" (ul. Partyzantów 2) koncert charytatywny pn. „Gramy dla Marka", na rzecz sześciolatka walczącego z guzem pnia mózgu. Początek o godz. 19. Wystąpią: After Blues i Jackpot. Odbędzie się licytacja i zbiórka pieniężna. Rodzice dziecka proszą o pomoc finansową na leczenie i rehabilitację Marka, gdyż sami nie są w stanie udźwignąć tego ciężaru.

- O chorobie Marka dowiedzieliśmy się 11 marca po wykonaniu rezonansu magnetycznego. Guz ma rozmiary 64/42/49 mm i niestety jest nieoperacyjny - opowiada babcia chłopca. - Każdy guz mózgu jest ciężki do wyleczenia, ale guzy pnia mózgu i to IV stopnia są najgorsze z możliwych. Jest on praktycznie nieuleczalny. Jedyna opcja to zagranica (np. Zurych, Monachium, Wiedeń, Monterrey). Rodzice już szykują się na podróż do Zurychu (bo to najlepsza klinika) celem biopsji. Z tym wiążą się ogromne koszty. Dużym sukcesem podjętych działań będzie jak najdłuższe zatrzymanie wzrostu guza. Kolejne koszty będą związane z leczeniem i rehabilitacja Marka. Dodatkowymi chorobami zdiagnozowanymi u chłopca są wodogłowie i padaczka.

Pomóżmy Markowi!

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

szc
2019-06-16 22:09:05
Tysiace chorób i miliony osob od tysiec lat było by juz dawno wyleczone gdyby nie transfery co niedziele dla panstwa w okolicach rzymu i wszelakich religii a fundusze poszlyby na badania,nowy sprzet ,leki itd. to Panstwo W.nigdy nikgoo nie uleczyło ,a naukowcy tak .

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA