wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Kultura > Premierowy pokaz "Skazanego na plakat"

Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" [GALERIA]

Premierowy pokaz "Skazanego na plakat"
Data publikacji: 2020-01-16 22:38
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-17 10:57
Wywietleń: 1524 438353

"Skazany na plakat" to kolejny film dokumentalny Marka Osajdy, zaprezentowany szczecińskiej publiczności. Projekcja odbyła się w czwartek w Galerii Kapitańskiej przy wypełnionej sali.

Nic w tym dziwnego skoro bohaterem tego dokumentu był wybitny polski plakacista - Leszek Żebrowski. Mieliśmy okazję zobaczyć go w nadbiebrzańskich plenerach, a także w rodzinnym Szczecinie.

Osajda - filmowiec i dziennikarz "Kuriera Szczecińskiego" - świetnie poprowadził narracje ukazując nam Żebrowskiego jako człowieka skromnego, pełnego ciepła i wewnętrznego spokoju. Spora w tym zasługa zdjęć operatora - Bartosza Jurgiewicza, z którym reżyser współpracował przy tym filmie.

To już kolejny dokument Marka Osajdy. Dwa ostatnie to "Irenka, ach Irenka" o śpiewaczce szczecińskiej opery Irenie Brodzińskiej oraz "Z tego samego ogrodu" o braciach Jerzym i Wojciechu Zielińskich - operatorze filmowym i artyście plastyku.

(isz)

Fot. Grzegorz Siwa

Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat"

Komentarze

aj waj
Na sali same lewactwo i KODziarstwo!
2020-01-17 10:51:42
;/
Widać, że sami znamienici goście.
2020-01-17 06:47:55
były kolega z redakcji
Gratulacje Marek! Szacun, że ci się chce robić ambitne projekty w czasach youtuba.
2020-01-16 23:23:56

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie