wtorek, 18 lutego 2020.
Strona główna > Kultura > Premierowy pokaz "Skazanego na plakat"

Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" [GALERIA]

Premierowy pokaz "Skazanego na plakat"
Data publikacji: 2020-01-16 22:38
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-17 10:57
Wywietleń: 930 438353

"Skazany na plakat" to kolejny film dokumentalny Marka Osajdy, zaprezentowany szczecińskiej publiczności. Projekcja odbyła się w czwartek w Galerii Kapitańskiej przy wypełnionej sali.

Nic w tym dziwnego skoro bohaterem tego dokumentu był wybitny polski plakacista - Leszek Żebrowski. Mieliśmy okazję zobaczyć go w nadbiebrzańskich plenerach, a także w rodzinnym Szczecinie.

Osajda - filmowiec i dziennikarz "Kuriera Szczecińskiego" - świetnie poprowadził narracje ukazując nam Żebrowskiego jako człowieka skromnego, pełnego ciepła i wewnętrznego spokoju. Spora w tym zasługa zdjęć operatora - Bartosza Jurgiewicza, z którym reżyser współpracował przy tym filmie.

To już kolejny dokument Marka Osajdy. Dwa ostatnie to "Irenka, ach Irenka" o śpiewaczce szczecińskiej opery Irenie Brodzińskiej oraz "Z tego samego ogrodu" o braciach Jerzym i Wojciechu Zielińskich - operatorze filmowym i artyście plastyku.

(isz)

Fot. Grzegorz Siwa

Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat" Premierowy pokaz "Skazanego na plakat"

Komentarze

aj waj
Na sali same lewactwo i KODziarstwo!
2020-01-17 10:51:42
;/
Widać, że sami znamienici goście.
2020-01-17 06:47:55
były kolega z redakcji
Gratulacje Marek! Szacun, że ci się chce robić ambitne projekty w czasach youtuba.
2020-01-16 23:23:56

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie