poniedziałek, 24 lutego 2020.
Strona główna > Kultura > Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii

Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii [GALERIA]

Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii
Data publikacji: 2019-09-07 23:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-09 20:41
Wywietleń: 804 413686

W Szczecinie trwa właśnie V Turniej Muzyków Prawdziwych. W konkursowe szranki stanęli zatem, w tutejszej filharmonii, soliści wokaliści, zespoły śpiewacze i kapele.

W sobotni wieczór każdy z kolei mógł wziąć udział w potańcówce. Zabawa była fantastyczna! W niedzielę impreza rozpocznie się, w południe, spektaklem dla dzieci pt. „Kukaj kukawko”. Z kolei o godz. 17 zaplanowano koncert finałowy, podczas którego wystąpi grupa Dikanda oraz laureaci konkursów turniejowych.

(MON)

Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii

Komentarze

Miś
Nareszcie właściwa rozrywka na właściwym miejscu. Komu potrzebnę sa jakieś smęcenia Szopenów czy innych Betowenów. Kto dzisiaj tego słucha! Powinny stale odbywać się takie imprezy z fajną muzyczką, tańcami i humorem. I nic by sie nie stało, gdyby towarzyszyły temu konkursy na swojskie wyroby masarskie, wypieki czy napoje. Koncerty kapel można wzbogacić nowoczesną elektroniką i promować takie szlachetne disco-polo z wyższej półki. A te Szopeny to se mogą w Zamku czy jakiejś auli grać. Mało kto tego słucha. Aż szkoda pięknego budynku na taką nudę. Musi być rozrywka dla ludzi bo to z naszych podatków. W końcu co złego jest w salcesonie? Lepszy niż kawior i ośmiorniczki.
2019-09-09 20:24:06
Konstanty Ildefons
"Remiza jest sto razy bardziej potrzebna zwykłemu człowiekowi niż jakaś FILCHARMONIA co w niej sami komuniści i złodzieje przywiązani do stołków zgarniają za nic wielką kasę od państwa. Niech oni sobie grają te swoje głodne kawałki za swoje PINIĄDZE". Oto prawdziwy obraz Szczecina.
2019-09-09 13:17:47
@entuzjasta
Remiza jest sto razy bardziej potrzebna zwykłemu człowiekowi niż jakaś filcharmonia co w niej sami komuniści i złodzieje przywiązani do stołków zgarniają za nic wielką kasę od państwa. Niech oni sobie grają te swoje głodne kawałki za swoje piniądze.
2019-09-09 10:48:39
@entuzjasta
"tubylcza ludność" (szczecińska) ci śmierdzi ? Hołota ? A ty jesteś aus... ?
2019-09-08 15:52:02
do "Pali sie..." i "entuzjasta"
Odezwało się dwóch szczecińskich intelektualistów na wysokich obcasach. (i z tęczową kokardką?)
2019-09-08 15:23:22
entuzjasta
No właśnie - filharmonia w coraz większym stopniu spełnia funkcję remizy strażackiej. Władze Szczecina wychodzą naprzeciw prawdziwym, przez lata skrywanym potrzebom kulturalnym tubylczej ludności.
2019-09-08 14:29:33
"Pali się moja panno"
Podtrzymywanie tradycji zabawy wiejskiej jest wzruszające. Główną nagrodą w konkursie tanecznym powinien być salceson z ostatniego świniobicia i ćwiartka czystej wódki z czerwoną kartką.
2019-09-08 13:27:47
Brawo! Szacunek. Moje uznanie, gratulacje organizatorom, występującym zespołom, wszystkim doskonale się bawiącym w pięknym wnętrzu naszej filharmonii.
Ale pisałem i nie zmieniam zdania (i będę pisał) - z zewnątrz ta budowla to potwór, to paskudny hangar z białej blachy falistej bezczelnie wciśnięty w resztki starej, szczecińskiej architektury. Obok betonowe klepisko po wykarczowanej zieleni przypieczętowane betonową kostnicą miejską.
2019-09-08 10:10:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych 2020

Sonda

Czy zakaz handlu w niedzielę jest dla Ciebie uciążliwy?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie