poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Kultura > Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii

Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii [GALERIA]

Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii
Data publikacji: 2019-09-07 23:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-09 20:41
Wywietleń: 1044 413686

W Szczecinie trwa właśnie V Turniej Muzyków Prawdziwych. W konkursowe szranki stanęli zatem, w tutejszej filharmonii, soliści wokaliści, zespoły śpiewacze i kapele.

W sobotni wieczór każdy z kolei mógł wziąć udział w potańcówce. Zabawa była fantastyczna! W niedzielę impreza rozpocznie się, w południe, spektaklem dla dzieci pt. „Kukaj kukawko”. Z kolei o godz. 17 zaplanowano koncert finałowy, podczas którego wystąpi grupa Dikanda oraz laureaci konkursów turniejowych.

(MON)

Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii Potańczyli, że hej! Fantastyczny festiwal w filharmonii

Komentarze

Miś
Nareszcie właściwa rozrywka na właściwym miejscu. Komu potrzebnę sa jakieś smęcenia Szopenów czy innych Betowenów. Kto dzisiaj tego słucha! Powinny stale odbywać się takie imprezy z fajną muzyczką, tańcami i humorem. I nic by sie nie stało, gdyby towarzyszyły temu konkursy na swojskie wyroby masarskie, wypieki czy napoje. Koncerty kapel można wzbogacić nowoczesną elektroniką i promować takie szlachetne disco-polo z wyższej półki. A te Szopeny to se mogą w Zamku czy jakiejś auli grać. Mało kto tego słucha. Aż szkoda pięknego budynku na taką nudę. Musi być rozrywka dla ludzi bo to z naszych podatków. W końcu co złego jest w salcesonie? Lepszy niż kawior i ośmiorniczki.
2019-09-09 20:24:06
Konstanty Ildefons
"Remiza jest sto razy bardziej potrzebna zwykłemu człowiekowi niż jakaś FILCHARMONIA co w niej sami komuniści i złodzieje przywiązani do stołków zgarniają za nic wielką kasę od państwa. Niech oni sobie grają te swoje głodne kawałki za swoje PINIĄDZE". Oto prawdziwy obraz Szczecina.
2019-09-09 13:17:47
@entuzjasta
Remiza jest sto razy bardziej potrzebna zwykłemu człowiekowi niż jakaś filcharmonia co w niej sami komuniści i złodzieje przywiązani do stołków zgarniają za nic wielką kasę od państwa. Niech oni sobie grają te swoje głodne kawałki za swoje piniądze.
2019-09-09 10:48:39
@entuzjasta
"tubylcza ludność" (szczecińska) ci śmierdzi ? Hołota ? A ty jesteś aus... ?
2019-09-08 15:52:02
do "Pali sie..." i "entuzjasta"
Odezwało się dwóch szczecińskich intelektualistów na wysokich obcasach. (i z tęczową kokardką?)
2019-09-08 15:23:22
entuzjasta
No właśnie - filharmonia w coraz większym stopniu spełnia funkcję remizy strażackiej. Władze Szczecina wychodzą naprzeciw prawdziwym, przez lata skrywanym potrzebom kulturalnym tubylczej ludności.
2019-09-08 14:29:33
"Pali się moja panno"
Podtrzymywanie tradycji zabawy wiejskiej jest wzruszające. Główną nagrodą w konkursie tanecznym powinien być salceson z ostatniego świniobicia i ćwiartka czystej wódki z czerwoną kartką.
2019-09-08 13:27:47
Brawo! Szacunek. Moje uznanie, gratulacje organizatorom, występującym zespołom, wszystkim doskonale się bawiącym w pięknym wnętrzu naszej filharmonii.
Ale pisałem i nie zmieniam zdania (i będę pisał) - z zewnątrz ta budowla to potwór, to paskudny hangar z białej blachy falistej bezczelnie wciśnięty w resztki starej, szczecińskiej architektury. Obok betonowe klepisko po wykarczowanej zieleni przypieczętowane betonową kostnicą miejską.
2019-09-08 10:10:14

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie