Niedziela, 14 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Pleciuga rozpoczyna pokazy spektakli w internecie. Na początek - "Bajka o szcześciu"

Data publikacji: 28 marca 2020 r. 10:14
Ostatnia aktualizacja: 28 marca 2020 r. 14:53
Pleciuga rozpoczyna pokazy spektakli w internecie. Na początek - "Bajka o szcześciu"
 

"Weekendowe Poranki z Pleciugą" to nowa, internetowa propozycja szczecińskiego Teatru Lalek Pleciuga. W weekendy zatem dzieci będą mogły obejrzeć spektakle tej sceny na kanale YouTube. Jako pierwsze zostanie pokazane przedstawienie pt. "Bajka o szczęściu".

- W związku z koniecznością zawieszenia czasowo naszej działalności na scenie, przechodzimy na stronę on-line - informuje Agnieszka Wunsch z Pleciugi. Serdecznie zapraszamy całe rodziny przed ekrany, na "Bajkę o szczęściu". Tym lubianym spektaklem rozpoczynamy prezentację naszych przedstawień on-line. Życzymy dobrej zabawy!

„Bajka o szczęściu” zostanie pokazana w tę sobotę i niedzielę o godz. 11. To mądra i pełna ciepła opowieść o tym, jak bardzo człowiek staje się samotny, gdy zamiast przyjaźni wybiera przedmioty. W pięknej konwencji teatru marionetek wykorzystującej świetne tradycje teatru lalek, snuta jest opowieść o świecie nieprzemijających wartości.

Autorką bajki jest szczecinianka Izabela Degórska. W spektaklu występują: Mariola Fajak-Słomińska, Maciej Sikorski, Janusz Słomiński i Krzysztof Tarasiuk.

(MON)

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Quistorp
2020-03-28 14:11:30
To tylko zwiastun. Ale już na samym początku z tego obrazka widać ,że dla samego piękna i uroku lalek warto obejrzeć. Autorom, projektantom i wykonawcom ,krawcom, stolarzom, rzeźbiarzom- najogólniej zwanym LALKARZOM należą się słowa uznania i zachwytu.Bez wazeliny!! Można będzie podejrzeć wiele pomysłów . Będzie uczta.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA