poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Kultura > „Kołysanki Północy" trafiły na płytę

„Kołysanki Północy" trafiły na płytę [GALERIA]

„Kołysanki Północy" trafiły na płytę
Data publikacji: 2020-01-26 21:31
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-26 21:42
Wywietleń: 573 439965

W foyer szczecińskiego Teatru Lalek Pleciuga w niedzielę odbyła się promocja płyty z kołysankami/mruczankami ze spektaklu „Kołysanki Północy". Oprócz zakupu wydawnictwa była to też świetna okazja do rozmowy z aktorkami, które zaśpiewały utwory.

Na płycie są kołysanki z Polski, Danii, Finlandii, Islandii, Szwecji i Norwegii. W nagraniach płyty udział wzięli: Marta Łągiewka i Maja Bartlewska - śpiew, Patryk Matwiejczuk - gitara basowa, Maciej Cierlecki - gitara basowa, Jakub Fiszer - perkusja, Michał Starkiewicz - gitara, Sandra Kasperek - harfa, Tomasz Licak - klarnet, klarnet basowy, instrumenty perkusyjne

Na płycie są te same piosenki, które można usłyszeć w spektaklu pleciugowym – w sumie dwanaście utworów. Album otwiera polska kołysanka pt. „Aaa kotki dwa”, ale w nietypowej wersji.

(MON)

Fot. Marta Teszner

„Kołysanki Północy" trafiły na płytę „Kołysanki Północy" trafiły na płytę „Kołysanki Północy" trafiły na płytę „Kołysanki Północy" trafiły na płytę „Kołysanki Północy" trafiły na płytę „Kołysanki Północy" trafiły na płytę „Kołysanki Północy" trafiły na płytę „Kołysanki Północy" trafiły na płytę „Kołysanki Północy" trafiły na płytę „Kołysanki Północy" trafiły na płytę „Kołysanki Północy" trafiły na płytę „Kołysanki Północy" trafiły na płytę

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie