środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Osiemnastka Columbusa

Osiemnastka Columbusa [GALERIA]

Osiemnastka Columbusa
Data publikacji: 2018-05-17 15:18
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-21 14:54
Wywietleń: 1684 328014

Znany szczeciński pub na Wałach Chrobrego - Columbus osiągnął pełnoletność. W ostatnią środę ponad 300 osób świętowało jego 18 urodziny.
Wśród gości przedsiębiorcy, prawnicy, lekarze, naukowcy, dziennikarze, politycy. Oprócz stołów uginających się od potraw oraz trunków na gości czekał także wielki tort oraz sporo dobrej muzyki w wykonaniu Tragarzy oraz zespołu jazzmana Sylwestra Ostrowskiego.

Fot. Grzegorz SIWA

Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa Osiemnastka Columbusa

Komentarze

Gość
Impreza na wysokim poziomie wspaniały gospodarz gratulacje oby więcej takich ludzi w tym kraju!!!
2018-05-21 14:47:40
obserwator
a jakąś biedna rodzine zaprosili że by mogli coś zjeść??? i mirus z winem oczywiście...
2018-05-19 09:01:45
Bea
Aż miło popatrzeć na takich Gospodarzy- uśmiechnięci,szczerzy i bardzo gościnni.
2018-05-18 18:06:59
Maciek
Impreza była wspaniała. Łatwo narzekać, trudniej ruszyć dupę i coś zrobić.
2018-05-18 15:11:40
Wersalcze
Impreza była kulturalna i napewno odpowiednio zorganizowana polecam ☺️
2018-05-18 14:39:37
Wersalcze
http://allegro.pl/masc-na-bol-dupy-lek-na-wszystkie-problemy-swiata-i4839051203.html?reco_id=183e5676-5a97-11e8-b3d4-246e9680bda8 Zapraszam wszystkich z bólem do zakupu 😁
2018-05-18 14:31:51
;)
Cudowne miejsce ;) Gratulacje dla pracowników oraz właścicieli, dajecie innym przykład. Super organizacja ;) zazdrośnikom szkoda.. tak już bywa
2018-05-18 13:42:09
NW
Wyszło super ;)
2018-05-18 13:39:43
Evelka
Impreza roku było cudownie :) Oto przykład jak wspaniale można prowadzić restauracje :) Dla hejterów - po prostu wam żal :)
2018-05-18 11:56:17
Stary wyjadacz
Bardzo prosze wysyłać swoje adresy prześle maść na zal dupy
2018-05-18 11:37:08
WW
Super impreza :) pyszne jedzenie oraz znakomita obsługa. Od lat nikt tak nie świętował ;) dziękujemy, ze jesteście :***
2018-05-18 11:25:57
GOŚĆ
Impreza na bardzo wysokim poziomie, jeszcze raz Sto Lat i Dziękuje za zaproszenie COLUMBUS ten wieczór był wyjątkowy.!
2018-05-18 11:20:09
Gość
Impreza na najwyższym poziomie, oby więcej takich w naszym mieście. Atmosfera bardzo przyjazna! Gratulacje dla organizatorów i całej ekipy restauracji Columbus! Było rewelacyjnie :).
2018-05-18 10:58:46
Dm
Najlepsza impreza w Szczecinie ostatnich lat !! Nikt tak nie potrafi doceniać pracowników .
2018-05-18 10:49:42
foto
Fajnie, że przynajmniej ludzie nie wstydzą się zażyłości polityczno-biznesowych.
2018-05-18 10:47:44
Cherubinek
Widze ze komentarze pisza osoby , które nie zostały zaproszone na taka super imprezę . Zall mi was nie możecie pochwalić wkładu organizator , właścicieli tylko plotkować kto był a kogo nie było :/
2018-05-18 10:42:40
:)
Robert Prymus , tydzień w stresie że Cię w końcu zamkną? No nie wiem.
2018-05-18 10:38:16
;/
a gdzie najwieksza szczecinska bizneswoman czyli pani najradna Małgosia ? nie zaprosili ? skandal !!!
2018-05-17 17:51:00
poznaniak
Żenada.Wstyd.Tak się dać obfotografować - lans po szczecińsku. Jakie miasto tacy biznesmeni.żenada.
2018-05-17 17:11:17
Robert ,,Prymus" -Młode Wilki
...chociaż tydzien pożyć tak jak Oni .......
2018-05-17 16:26:05
Jan
Ziemia obiecana! Nowobogaccy sie bawia! I bnie zaprosili Stasia Gawlowskiego !? A pfu !!
2018-05-17 15:28:53