poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Opowieść wigilijna z Damięckim

Opowieść wigilijna z Damięckim

Opowieść wigilijna z Damięckim
Data publikacji: 2015-12-05 12:21
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 1643 45345

Aż 180 uczniów Studio Taneczno-Musicalowego Fundacji Balet będzie można zobaczyć 20 i 21 grudnia w hali Opery na Zamku w spektaklu muzycznym „Opowieść wigilijna". W głównej roli, Ebenezera Scrooge'a, wystąpi znakomity aktor Mateusz Damięcki. Z kolei całość wyreżyserowała Paulina Andrzejewska. Warto dodać, że Maciej Damięcki użyczy swego głosu postaci ducha Jakuba Marleya.

Wspomniani młodzi tancerze i wokaliści przeniosą widzów w świat opowiadania Charlesa Dickensa, w którym to główny bohater przechodzi przemianę ze zgorzkniałego skąpca w człowieka czyniącego dobro. Jest to historia z przesłaniem, mówiąca, że każdy może zmienić swoje życie na lepsze, a najważniejszą wartością w życiu człowieka nie są pieniądze, a rodzina i przyjaciele. Pokazuje również, że okres świąt Bożego Narodzenia to czas pozytywnych przemian i życzliwości dla innych. ©℗


(MON)

Na zdj.: W bożonarodzeniowy nastrój przeniesie widzów spektakl pt. „Opowieść wigilijna". Na zdjęciu - Mateusz Damięcki.

Fot.: Robert STACHNIK

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”