wtorek, 21 stycznia 2020.
Strona główna > Kultura > Ogromne zainteresowanie filmem „Kler”. 35 seansów w dniu premiery

Ogromne zainteresowanie filmem „Kler”. 35 seansów w dniu premiery

Ogromne zainteresowanie filmem „Kler”. 35 seansów w dniu premiery
Data publikacji: 2018-09-27 21:12
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:51
Wywietleń: 1338 353460

W pierwszym dniu prezentacji filmu "Kler", czyli w piątek (28 bm.), na ekranach szczecińskich kin, ta opowieść w reżyserii Wojtka Smarzowskiego zostanie pokazana na rekordowej liczbie seansów. Zaplanowano ich aż 35, co nie zdarzyło się w ostatnich latach przy żadnym tytule filmowym. Nawet polski kandydat do Oscara, czyli "Zimna wojna", nie był pokazywany podczas tak dużej liczbie seansów w dniu premiery.

Najwięcej, bo 16 piątkowych seansów filmu "Kler" organizuje Multikino, w tym podczas nocnego maratonu z polską kinematografią ostatniego roku. Opowieść Smarzowskiego będzie pokazywana też w Pionierze 1907 oraz dwóch Heliosach.

(MON)

Fot. materiały dystrybutora

Komentarze

czytam
Następny tytuł - "KASTA " ?
2018-09-28 21:24:22
abc
Raczej antywatykańska ;-),taak przetrwała i trwa nadal i nadal płaci haracz dla Panstwa Watykan .V kolumne to masz w sejmie wsrod prawactwa i prawilniactwa i to jest V rosyjska kolumna.Kreatury?jak mozesz tak obrazasz bliźniego swego w wierze oraz osoby duchowne ?buhahha ,no to juz wiemy co bedzie w rezymowej tv -dziadek z wermachtu gajosa, masakra co za chory kraj . Tłumaczyć wam to można tak :Wszyscy muzułmanie to terroryści,wszyscy sędziowie to zlodzieje,wszyscy geje to zboczency,Natomiast film"Kler" to krzywdzaca kosciół generalizacja-czego tu nie rozumiesz?.buhhahaa.Kolejne :Materializm księży ich nie obraża,mieszanie się w politykę kościoła ich nie obraża,pijaństwo i rozpusta ich nie obraża,ukrywanie pedofilii ich nie obraża, FILM ICH k...OBRAŻA ! .Kolejne: Dom zły-ale Smarzowski dowalił komuchom,sama prawda,arycdzieło,Drogówka-ale Smarzowski dowalił milii...policji sama prawda ,arcydzieło,Róża-ale Smarzowski dowalił sowietom-sama prawda,arcydzieło,Wołyń-ale Smarzowski dowalił ukraińcom-sama prawda,arcydzieło,Kler-co za paszkwil,drugi Vega, jak można tak kłamać.Tyle w temacie !.
2018-09-28 11:05:46
Paragraf
Antypolska i antykatolicka propaganda. Dzięki KK Polska przetrwała najtrudniejsze chwile w swojej historii i jeszcze istnieje! Oczywiście, V kolumna w KK - Życińskie, Pieronki, Lemańskie, Sowy, Nycze i im podobne kreatury, to oddzielny wątek. P.S. Kim jest i co ma do ukrycia pan Janusz Gajos, jeśli godzi się na udział w tak plugawej produkcji?
2018-09-28 09:53:28
...
Może w końcu społeczeństwo się obudzi i zobaczy jak ta "elyta" bawi się za WASZĄ KASĘ.Na świecie jest ok 4200 religii każda została wymyślona tylko i wyłącznie dla jednego celu:kasy i kontroli nad dającymi.Nie wiadomo co bedzie po śmierci ,nitkt tego nie wie, a to że ktoś wymyslił niebo wynikało z faktu że 2 tyś lat temu nikt nie miał pojęcia o kosmosie a patrząc w górę widział właśnie niebo i chmury,na szczęście jest jeszcze nauka,ludzie inteligentni którzy codziennie tworzą coś nowego.Religia w szkole powinna być zakazana-jakakolwiek religia,w jej miejsce ekonomia i podstawy wiedzy o państwie i prawie-może w końcu przyszłe pokolenia zaczną rozumieć podstawy prawa cywilnego,karnego jak i KONSTYTUCJI.Dlaczego w szkołach religia jest między lekcjami a nie na końcu?Nie posyłajcie dzieci na chrzty, na komunie,bierzmowania itd. to wy ten cały biznes utrzymujecie.A jakie są koszty,? oficjalnie religia w szkołach rocznie ok 1,5,-2 mld złotych, dotacje z budżetu dla kościoła kolejne 3 mld,a ile miliardów uciekło i nadal ucieka przez lata z powodu braku kas fiskalnych? tysiące miliardów złotych wytransferowane do Państwa zwanego Watykanem,żadnej religii tylko agnostycyzm to najrozsądniejsze podejście do życia .Na wschodzie Polski w wielu kinach lokalne władze wiadomej partii zakazały emisji tego filmu,to się nazywa cenzura-jak w Państwie wyznaniowym o nazwie IRAN-tyle że tam islam jest religią przewodnią u nas inaczej się to nazywa.Przez 2 tyś lat ta instytucja nic nie zrobiła dla dobra ludzi i świata, nie wynalazła żadnego leku,żadnego urządzenia ułatwiającego życie ludziom,NIC.Oni mają jedna zasadę od zarania średniowiecza czyli: DEJ DEJ i jeszcze raz DEJ !.Dawać kasę na fundację ,na szpitale, na rozwój nauki a nie dla nich to ten świat bedzie dużo piękniejszy,a co było w czasie II wojny światowej jaką partie w niemczech ta organizacja popierała ? co było w 1410 w Grunwaldzie-kto nas zaatakował?szkoda gadać ,LUDZIE ZACZNIIJCIE MYŚLEc ,szczególnie 21.10.2018 w czasie wyborów !ŻYCIE W BIEDZIE KOSZTUJE !
2018-09-28 08:36:34
?????/?#@?#??
Moze w koncu ten ciemny lud ie obudzi ze na swiecie jest 4200 religgi ale o tym w szkole im nie powiedza, ani o agnostycyzmie, zadnej religii ,kazda religia to klamstwo i wymyslone i nie potwierdzne bajki ,obudzcie sie w koncu ,przez 20-30 la mozna by mega wyposazyc szpitale,wymyslic nowe leki, za to co dajecie im nierobom, zreszta uzaleznionym od alkoholu ,bo kto pije codziennie lub co pare dni wino i to w towarzystwie nieletnich ? ale nasz chory narod somsiadow nosaczy sundajskich wlasnie tak działa i mysli, chore i smutne, moze kiedys sie to odmnieni. a dla niedowiarkow jest wczesniejsza wersja tego filmu -True Detective-produkcji HBO, tam pieknie pokazuja zaklamanie tego wszystkiego.
2018-09-28 00:04:29

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie