piątek, 14 sierpnia 2020.
Strona główna > Kultura > Ogromne zainteresowanie filmem „Kler”. 35 seansów w dniu premiery

Ogromne zainteresowanie filmem „Kler”. 35 seansów w dniu premiery

Ogromne zainteresowanie filmem „Kler”. 35 seansów w dniu premiery
Data publikacji: 2018-09-27 21:12
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:51
Wywietleń: 1481 353460

W pierwszym dniu prezentacji filmu "Kler", czyli w piątek (28 bm.), na ekranach szczecińskich kin, ta opowieść w reżyserii Wojtka Smarzowskiego zostanie pokazana na rekordowej liczbie seansów. Zaplanowano ich aż 35, co nie zdarzyło się w ostatnich latach przy żadnym tytule filmowym. Nawet polski kandydat do Oscara, czyli "Zimna wojna", nie był pokazywany podczas tak dużej liczbie seansów w dniu premiery.

Najwięcej, bo 16 piątkowych seansów filmu "Kler" organizuje Multikino, w tym podczas nocnego maratonu z polską kinematografią ostatniego roku. Opowieść Smarzowskiego będzie pokazywana też w Pionierze 1907 oraz dwóch Heliosach.

(MON)

Fot. materiały dystrybutora

Komentarze

czytam
Następny tytuł - "KASTA " ?
2018-09-28 21:24:22
abc
Raczej antywatykańska ;-),taak przetrwała i trwa nadal i nadal płaci haracz dla Panstwa Watykan .V kolumne to masz w sejmie wsrod prawactwa i prawilniactwa i to jest V rosyjska kolumna.Kreatury?jak mozesz tak obrazasz bliźniego swego w wierze oraz osoby duchowne ?buhahha ,no to juz wiemy co bedzie w rezymowej tv -dziadek z wermachtu gajosa, masakra co za chory kraj . Tłumaczyć wam to można tak :Wszyscy muzułmanie to terroryści,wszyscy sędziowie to zlodzieje,wszyscy geje to zboczency,Natomiast film"Kler" to krzywdzaca kosciół generalizacja-czego tu nie rozumiesz?.buhhahaa.Kolejne :Materializm księży ich nie obraża,mieszanie się w politykę kościoła ich nie obraża,pijaństwo i rozpusta ich nie obraża,ukrywanie pedofilii ich nie obraża, FILM ICH k...OBRAŻA ! .Kolejne: Dom zły-ale Smarzowski dowalił komuchom,sama prawda,arycdzieło,Drogówka-ale Smarzowski dowalił milii...policji sama prawda ,arcydzieło,Róża-ale Smarzowski dowalił sowietom-sama prawda,arcydzieło,Wołyń-ale Smarzowski dowalił ukraińcom-sama prawda,arcydzieło,Kler-co za paszkwil,drugi Vega, jak można tak kłamać.Tyle w temacie !.
2018-09-28 11:05:46
Paragraf
Antypolska i antykatolicka propaganda. Dzięki KK Polska przetrwała najtrudniejsze chwile w swojej historii i jeszcze istnieje! Oczywiście, V kolumna w KK - Życińskie, Pieronki, Lemańskie, Sowy, Nycze i im podobne kreatury, to oddzielny wątek. P.S. Kim jest i co ma do ukrycia pan Janusz Gajos, jeśli godzi się na udział w tak plugawej produkcji?
2018-09-28 09:53:28
...
Może w końcu społeczeństwo się obudzi i zobaczy jak ta "elyta" bawi się za WASZĄ KASĘ.Na świecie jest ok 4200 religii każda została wymyślona tylko i wyłącznie dla jednego celu:kasy i kontroli nad dającymi.Nie wiadomo co bedzie po śmierci ,nitkt tego nie wie, a to że ktoś wymyslił niebo wynikało z faktu że 2 tyś lat temu nikt nie miał pojęcia o kosmosie a patrząc w górę widział właśnie niebo i chmury,na szczęście jest jeszcze nauka,ludzie inteligentni którzy codziennie tworzą coś nowego.Religia w szkole powinna być zakazana-jakakolwiek religia,w jej miejsce ekonomia i podstawy wiedzy o państwie i prawie-może w końcu przyszłe pokolenia zaczną rozumieć podstawy prawa cywilnego,karnego jak i KONSTYTUCJI.Dlaczego w szkołach religia jest między lekcjami a nie na końcu?Nie posyłajcie dzieci na chrzty, na komunie,bierzmowania itd. to wy ten cały biznes utrzymujecie.A jakie są koszty,? oficjalnie religia w szkołach rocznie ok 1,5,-2 mld złotych, dotacje z budżetu dla kościoła kolejne 3 mld,a ile miliardów uciekło i nadal ucieka przez lata z powodu braku kas fiskalnych? tysiące miliardów złotych wytransferowane do Państwa zwanego Watykanem,żadnej religii tylko agnostycyzm to najrozsądniejsze podejście do życia .Na wschodzie Polski w wielu kinach lokalne władze wiadomej partii zakazały emisji tego filmu,to się nazywa cenzura-jak w Państwie wyznaniowym o nazwie IRAN-tyle że tam islam jest religią przewodnią u nas inaczej się to nazywa.Przez 2 tyś lat ta instytucja nic nie zrobiła dla dobra ludzi i świata, nie wynalazła żadnego leku,żadnego urządzenia ułatwiającego życie ludziom,NIC.Oni mają jedna zasadę od zarania średniowiecza czyli: DEJ DEJ i jeszcze raz DEJ !.Dawać kasę na fundację ,na szpitale, na rozwój nauki a nie dla nich to ten świat bedzie dużo piękniejszy,a co było w czasie II wojny światowej jaką partie w niemczech ta organizacja popierała ? co było w 1410 w Grunwaldzie-kto nas zaatakował?szkoda gadać ,LUDZIE ZACZNIIJCIE MYŚLEc ,szczególnie 21.10.2018 w czasie wyborów !ŻYCIE W BIEDZIE KOSZTUJE !
2018-09-28 08:36:34
?????/?#@?#??
Moze w koncu ten ciemny lud ie obudzi ze na swiecie jest 4200 religgi ale o tym w szkole im nie powiedza, ani o agnostycyzmie, zadnej religii ,kazda religia to klamstwo i wymyslone i nie potwierdzne bajki ,obudzcie sie w koncu ,przez 20-30 la mozna by mega wyposazyc szpitale,wymyslic nowe leki, za to co dajecie im nierobom, zreszta uzaleznionym od alkoholu ,bo kto pije codziennie lub co pare dni wino i to w towarzystwie nieletnich ? ale nasz chory narod somsiadow nosaczy sundajskich wlasnie tak działa i mysli, chore i smutne, moze kiedys sie to odmnieni. a dla niedowiarkow jest wczesniejsza wersja tego filmu -True Detective-produkcji HBO, tam pieknie pokazuja zaklamanie tego wszystkiego.
2018-09-28 00:04:29

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie