Niedziela 25 lipca 2021r. 
REKLAMA

Nowiny dla fanów Hani Rani. Artystka wystąpi, ale nie teraz

Data publikacji: 2021-07-15 22:32
Ostatnia aktualizacja: 2021-07-15 22:32
Nowiny dla fanów Hani Rani. Artystka wystąpi, ale nie teraz
Fot. Krzysztof Nowak  

Zacząć od dobrej czy złeji informacji? Hmmm, może najpierw niech pojawi się ta fatalna. 

W niedzielę (18 lipca) Hania Rani miała wystąpić w Szczecinie podczas imprezy pn. Letnie Brzmienia. Niestety, dziś wieczorem artystka poinformowała na swoim profilu facebookowym: "Wśód świetnych wiadomości i wspaniałych ogłoszeń, musi być też miejsca na trochę mniej pozytywne. Bardzo przykro mi poinformować Was, że mój niedzielny koncert w Szczecinie jest odwołany z powodów niezależnych ode mnie. Wszystkie zakupione bilety można zwracać w miejscach zakupu. W razie problemów, prosimy o kontakt do organizatorem: Good Taste Production. Dziękuję za okazaną wyrozumiałość i przepraszam za niedogodności. Na pewno jeszcze przyjdzie czas na nasze spotkanie". 

Czas na dobrą wiadomość, a nawet dwie. Otóż już o północy - z czwartku (15 lipca)  na piątek - odbędzie się premiera singla, jaki Hania Rani oraz Dobrawa Czocher, wiolonczelistka szczecińskiej filharmonii, wspólnie wykonały. To utwór nagrany dla prestiżowej wytwórni fonograficznej Deutsche Grammophon. Tytuł tej kompozycji to "Con Moto". Utwór będzie dostępny w platformach streamingowych.

I jeszcze jedna dobra wiadomość! Podczas gali Fryderyków, w szczecińskiej Netto Arenie, Hania Rani wystąpi w duecie z Melą Koteluk. To już 5 sierpnia.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ