Niedziela 26 września 2021r. 
REKLAMA

Niedziela w Różanym Ogrodzie

Data publikacji: 2021-07-31 22:18
Ostatnia aktualizacja: 2021-07-31 22:18
Niedziela w Różanym Ogrodzie
Fot. Ryszard Pakieser  

Koncert muzyki operowej, a dla najmłodszych warsztaty muzyczne i plastyczne z próbą odpowiedzi na pytanie skąd przylatują motyle. To wszystko już w niedzielę 1 sierpnia w Ogrodzie Różanym przy ul. Pawła Jasienicy w Szczecinie.

Od godz. 11 do 14 w ramach zajęć "Różanka Dzieciom" tym razem uczestnicy zabawy dowiedzą się skąd przylatują motyle. Poznają cykl ich życia, a potem wspólnie z instruktorem i opiekunami będą tworzyć motyle z materiałów papierniczych i zdobniczych. Kolejnym tematem zabawy będą tajemnicze piękności ogrodu zamknięte w biżuterii - warsztaty powiązane z tworzeniem bransoletek z różami, zwierzętami i owadami, które zamieszkują piękny różany ogród. A wszystko przy opowieściach i informacjach o wybranych gatunkach róż, które można tu spotkać. O  godz. 13 rozpoczną się warsztaty muzyczne - omówienie instrumentów, ich podziału, charakterystyki, możliwości, zastosowania w praktyce oraz prezentacje.
 
W samo południe Różany Ogród Sztuki zaprasza wszystkich na koncert muzyki operowej Tomasza Krzysicy i Lucyny Boguszewskej. Usłyszymy przeboje klasycznej muzyki operetkowej, operowej i neapolitańskiej w wykonaniu znanego polskiego tenora i solistki opery szczecińskiej, przy akompaniamencie pianisty.

(gan)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ