Środa 27 października 2021r. 
REKLAMA

Nie przegap! Soyka w szczecińskiej filharmonii

Data publikacji: 2019-10-23 17:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-23 20:43
Nie przegap! Soyka w szczecińskiej filharmonii
 

Stanisław Soyka wystąpi 5 listopada w szczecińskiej filharmonii, o godz. 20. Autor takich hitów jak „Tolerancja" czy „Cud niepamięci" odwiedzi stolicę naszego regionu, by podzielić się ze słuchaczami swoimi najnowszymi kompozycjami z płyty „Muzyka i słowa".

Stanisław Soyka to polski wokalista popowy i jazzowy, pianista, gitarzysta, skrzypek, kompozytor i aranżer. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w wieku 7 lat, śpiewając w chórze kościelnym. Jego talent został szybko zauważony i doceniony w świecie jazzowym. Swoje pierwsze solowe kroki stawiał mając zaledwie 19 lat. Aktualnie w dorobku Soyki znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady.

„Muzyka i słowa" jest pierwszym od prawie piętnastu lat, w pełni autorskim dziełem artysty. Sam Soyka określa muzykę zamieszczoną na nim jako mieszankę folku, rythm'u, bluesa, reggae i ballady. „Piosenki, pomimo różnorodności stylistycznej, są prostolinijne, prawdziwe i szczere. To muzyczne wyznanie bez podrasowania. Na płycie znajdują się utwory takie jak „Polonez" czy „Tango", w których odnajdziemy cała amplitudę uczuć: miłość, zazdrość, ciepło, zimno, gorąco. Jest też pieśń o miłości do Warszawy - „Lubię wracać do Warszawy”, a także kompozycja szczególna, niewysłany list dojrzałego sześćdziesięcioletniego „chłopaka” do swych rodziców: „Mamulu, Tatulu" " - rekomendują organizatorzy koncertu.

Bilety, w cenie: 69 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A), są dostępne na: www.bilety.fm, www.eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt.

(MON)

Fot. materiały organizatora

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ