sobota, 28 listopada 2020r.

Muzyczna wędrówka w transmisji z filharmonii. Wystąpią znakomici śpiewacy

Data publikacji: 2020-11-20 09:37
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-20 09:37
Muzyczna wędrówka w transmisji z filharmonii. Wystąpią znakomici śpiewacy
 

Podczas koncertu transmitowanego ze szczecińskiej filharmonii, w piątek (20 listopada) o godzinie 19, melomani usłyszą dzieła Charlesa Ivesa, Gustava Mahlera i Steve’a Reicha. Orkiestrze podczas wykonywania jednego z utworów towarzyszyć będzie dwoje wyśmienitych solistów – sopranistka Karolina Brachman oraz baryton Maciej Bartczak.

Na program koncertu składają się trzy utwory, z których każdy na swój sposób jest muzyczną wędrówką. Publiczność internetowa usłyszy zatem „The Unanswered Question” Charlesa Ivesa, „City Light” Steve’a Reicha oraz „Pieśni wędrującego czeladnika” Gustava Mahlera.

Koncert na żywo będzie można obejrzeć na: livefilharmonia.szczecin.pl. Warto tu przypomnieć, że osoby, które kupiły bilety na zaplanowane w listopadzie występy mogą wymienić je na kody dostępu do wspomnianej platformy streamingowej.

- Filharmonia w Szczecinie dysponuje platformą https://livefilharmonia.szczecin.pl, transmitującą wydarzenia na żywo oraz dającą dostęp do koncertów, które już się odbyły (archiwum VOD). Do współpracy zaprosiliśmy liderów tej branży, dzięki czemu intuicyjność dostępu i jakość transmisji jest na wysokim poziomie. Nasza platforma transmituje koncerty w jakości Full HD, wysyłamy sygnał z możliwością odbioru doskonałej jakości dźwięku - informuje rzeczniczka filharmonii, Katarzyna Plater - Zyberk. - Dostęp do livefilharmonia.szczecin.pl jest możliwy na wielu urządzeniach: laptopach, komputerach stacjonarnych, tabletach, smartfonach oraz Smart TV (brak aplikacji, podłączenie przez HDMI z innym urządzeniem). Ze względu na wprowadzone kolejne obostrzenia, które uniemożliwiają udział bezpośredni w wydarzeniach, oferujemy wymianę biletów na kody dostępu do platformy, na której będą transmitowane koncerty.

Kody będą wydawane w przeliczeniu 10 zł = 1 kod. W przypadku niepełnej kwoty, np. ceny biletu 45 złotych, bilet zostanie wymieniony na 5 kodów dostępu. Przekazane kody będą aktywne do 30 grudnia 2020 roku. Po tym terminie nie będzie możliwości ich uruchomienia.

- Kasa biletowa w budynku filharmonii jest zamknięta. W celu wymiany biletów na kody dostępu prosimy o kontakt z kasą przez maila: kasa@filharmonia.szczecin.pl - zaznacza rzeczniczka. - Osoby, które preferują zwrot środków za bilety prosimy o kontakt z kasą pod tym samym adresem mailowym. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z infolinią. Infolinia czynna jest wtorku do czwartku w godzinach 10 -16 pod numerem telefonu (+48) 539 949 454. O wydarzeniach zewnętrznych będziemy informować na bieżąco aktualizując zakładkę - Koncerty zewnętrzne - na naszej stronie internetowej.

(MON)

 

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ