Sobota 18 września 2021r. 
REKLAMA

Margaret wystąpi w Szczecinie. Wygraj bilety na jej koncert!

Data publikacji: 2021-09-10 07:55
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-10 07:55
Margaret wystąpi w Szczecinie. Wygraj bilety na jej koncert!
Fot. Łukasz Jasiukowicz  

Blisko dwa lata po premierze płyty "Gaja Hornby", nominowanej do Fryderyka w kategorii "album roku pop", Margaret (pochodząca z Ińska i mieszkająca przez kilka lat w Szczecinie!), powróciła z nowym krążkiem - "Maggie Vision". Utwory z tej płyty, jak też starsze piosenki, będzie można usłyszeć podczas koncertu artystki w Szczecinie, w klubie "Kosmos" - 8 października.

- To jest właściwie mój drugi debiut – tak Margaret mówi o swojej nowej płycie.

Album, nagrany po polsku, to jak dotąd najodważniejsze dzieło w dorobku artystki. Krążek z jednej strony jest wypadkową jej muzycznych fascynacji – hip-hopem i nowoczesnymi brzmieniami urban music, a z drugiej koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatnio działy się w jej życiu.

Swoją trasę koncertową pn. Maggie Vision Tour Margaret rozpocznie od Szczecina, bo - jak mówi - identyfikuje się z tym miastem, ma do niego sentyment oraz mnóstwo wspomnień z lat tu spędzonych. Gdzie można kupić bilety na ten występ? Pod tym linkiem jest pełna informacja: https://goingapp.pl/polecamy/maggievisiontour

Mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.koncert. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (10 września br.). Zaproszenie otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

Uwaga! Wkrótce będzie kolejna szansa na wygranie biletów na koncert Margaret.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Meloman
2021-09-11 10:37:32
Nareszcie jakaś prawdziwa polska gwiazda, bo te wszystkie Jopki i Koteluki to nie dla ludzi. Szkoda że też Zenka nie ściągli, bo bym se poszedł i posłuchał pięknej muzy.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ