Poniedziałek 06 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Margaret: W sylwestra albo pracuję, albo leżę w łóżku w piżamie [FILM]

Data publikacji: 2017-12-30 00:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-12 11:27
Margaret: W sylwestra albo pracuję, albo leżę w łóżku w piżamie
 

Wokalistka Margaret uważa się za osobę przekorną, która nie lubi przymusu dobrej zabawy. Z tego powodu nie przepada za sylwestrowymi imprezami. Ostatnią noc w roku spędza albo w pracy, albo z przyjaciółką, oglądając w łóżku ulubiony serial.

Margaret będzie jedną z gwiazd, które wystąpią podczas koncertu Sylwester Marzeń z Dwójką na zakopiańskiej Równi Krupowej. Podczas ostatniego wieczoru 2017 roku wokalistka wykona kilka utworów ze swojego drugiego albumu studyjnego, a więc wydanego w czerwcu „Monkey Business”. Gwiazda twierdzi, że nie ma nic przeciwko pracy w czasie, gdy większość ludzi się bawi.

– Bardzo się cieszę, że mogę spędzić sylwestra w pracy, ponieważ kocham swoją pracę. Myślę, że to jest świetne połączenie, sylwester – not really, ale w pracy – yay – mówi Margaret.

Wokalistka nie przepada za świętowaniem nadejścia nowego roku. Uważa się za osobę o przekornym charakterze, która nie lubi odgórnego nakazu dobrej zabawy w sylwestra. Nie uważa też, by noc z 31 grudnia na 1 stycznia wyróżniała się na tle innych nocy w ciągu całego roku, dlatego nie przywiązuje do niej dużej wagi.

– Po prostu tak wypadło, że jest na końcu roku, ale kto ustalił ten koniec roku, skąd mamy wiedzieć, że teraz jest koniec roku? To jest w ogóle wszystko głupie – mówi Margaret.

 

Gwiazda chętnie przyjmuje więc propozycje zawodowe na ostatnią noc w roku – w ciągu ostatnich lat kilkakrotnie wystąpiła podczas organizowanego przez TVP plenerowego koncertu sylwestrowego. Gdy nie pracuje, ostatnie godziny roku spędza zazwyczaj w domu wyłącznie w towarzystwie najlepszej przyjaciółki.

– Jeśli nie pracuję, po prostu sobie leżę w łóżku z przyjaciółką, jemy chipsy, jesteśmy w piżamach, suszymy się suszarką i oglądamy „Przyjaciół” – mówi Margaret.

Koncert Sylwester Marzeń z Dwójką rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do 2.00. W roli gospodarzy wystąpią Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Brzozowski, Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Oprócz Margaret zgromadzeni przed zakopiańską sceną widzowie zobaczą m.in. Marylę Rodowicz, Michała Szpaka, Urszulę oraz Red Lips.

Źródło: Newseria

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

endi
2018-01-01 17:09:47
dobrze dziewczyna prawi, mam na ten temat podobne zdanie
chester
2017-12-31 08:08:41
W łóżku z przyjaciółką?
Git
2017-12-30 11:21:42
Do której w piżamie?
nie nowoczesny
2017-12-30 08:43:05
kto promuje takie beznadziejności

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA