środa, 01 kwietnia 2020.
Strona główna > Kultura > Książnica na wakacje

Książnica na wakacje

Książnica na wakacje
Data publikacji: 2019-07-01 08:13
Wywietleń: 839 399125

Od pierwszego lipca do końca sierpnia w szczecińskiej Książnicy Pomorskiej będą obowiązywały nowe godziny otwarcia. Nie zmienia się to, że będą tam organizowane wydarzenia kulturalne.

W sobotę KP będzie nieczynna. Jednostki takie jak Informatorium, Wypożyczalnia Główna, Czytelnia Główna oraz w Czytelnia Czasopism w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki będą otwarte w godzinach 10 - 18, a w środę w g. 10 - 15. Z kolei Czytelnia Działu Zbiorów Specjalnych, Czytelnia i Wypożyczalnia Muzyczna, Informacja Gospodarcza i Prawna - Czytelnia, Czytelnia Pomorzoznawcza, Biblioteka Niemiecka oraz Wypożyczalnia Międzybiblioteczna między g. 10 a 18 będą otwarte w poniedziałek. Od wtorku do piątku skorzystamy z nich w g. 10 - 15.

A wakacyjne wydarzenia? 8 lipca o g. 17 w Sali pod Piramidą zostanie otwarta wystawa  "Z profesorem Adamem Wolskim przez świat – ludzie i ich twarze". Profesor Adam Wolski, kpt. żeglugi wielkiej, opowie o swojej wielkiej pasji, jaką są podróże. Na wystawie zaprezentuje tylko niewielki fragment bogatej kolekcji autorskich zdjęć miejsc i ludzi napotkanych przez lata na niezliczonych ścieżkach, w najbardziej egzotycznych rejonach na całym świecie oraz najciekawsze pamiątki z tych podróży. Ekspozycję można oglądać do 24 sierpnia.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie