Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Prawnik doradzi uwikłanym w kredyty „walutowe”

Data publikacji: 21 maja 2019 r. 21:44
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:40
Prawnik doradzi uwikłanym w kredyty „walutowe”
 

W auli Książnicy Pomorskiej w Szczecinie odbędzie się w środę (22 maja) o godz.17.30 spotkanie informacyjne w sprawie kredytów „walutowych”. Wyjaśnień uczestnikom ma udzielać radca prawny specjalizujący się w sporach kredytobiorców z bankami. 

Podczas spotkania przedstawione zostaną ogólne zagadnienia dotyczące posiadania kredytu powiązanego z obcą walutą (franki szwajcarskie, dolary, euro, jeny). Będzie ono miało formę wykładu z możliwością zadawania pytań radcy prawnemu Sylwestrowi Kasprzewskiemu, specjalizującemu się w zakresie sporów kredytobiorców z bankami, w tym kredytów „walutowych”. Wyjaśni m.in., dlaczego umowy kredytowe są wadliwe i jakie w związku z tym kredytobiorcom przysługują prawa, kiedy i jakie działania mogą podjąć, na co mogą liczyć wchodząc w spór indywidualny z bankiem itp. Przedstawi też  aktualny stan prawny.

Organizatorem spotkania jest szczecińska Fundacja Pomocy Prawnej Gryf wraz ze Stowarzyszeniem Stop Bankowemu Bezprawiu i Książnicą Pomorską. Odbędzie się ono w auli KP (III piętro) przy ul. Podgórnej 15/16. Początek o godz. 17.30.

(g)

Fot. Paulina Sikora

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Armand
2019-05-23 07:33:31
Mam jedną poradę - chcieliście być cwani, chytrusy? To teraz płaćcie. Żaden by się oszczędnościami z kredytu nie podzielił, a jak raty skoczyły do góry to "Olaboga ratujta ludzie, dajcie mi piniondze bo kredyta nie spłacim"

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA