wtorek, 27 października 2020.
Strona główna > Kultura > Książki także do słuchania

Książki także do słuchania

Książki także do słuchania
Data publikacji: 2020-02-05 09:51
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-05 17:38
Wywietleń: 647 440902

Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie od lutego mają dostęp nie tylko do książek elektronicznych, ale i do audiobooków. Wystarczy, że skorzystają z aplikacji Legimi.

- Spieszymy poinformować, że od lutego będzie dostępna dla użytkowników nowa usługa, w ramach dobrze już znanych bezpłatnych kodów dostępu. Oprócz dostępu do serwisu książek elektronicznych, będzie też możliwość korzystania z audiobooków - mówi Dariusz Bitner z MBP. - Nowa usługa startuje z początkiem miesiąca i mogą z niej korzystać wszyscy czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej, którzy aktywują kod Legimi w lutym. Mamy dla naszych czytelników dodatkową niespodziankę. Od lutego dysponujemy większą liczbą kodów. Cieszą się one dużą popularnością, dlatego nie ma co zwlekać z odbiorem.Nie bez znaczenia jest również fakt, że książek, z których można skorzystać, wciąż przybywa, tytułów jest coraz więcej, czytelnicy więc mają w czym wybierać.
Osoby, które dopiero teraz zdecydują się korzystać z funkcji Legimi, powinny odwiedzić najbliższą filię biblioteczną i na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Legimi. Oczywiście – wszystko za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Liczba darmowych kodów jest ograniczona.

(as)

Fot. Paulina Sikora

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie