czwartek, 21 listopada 2019.
Strona główna > Kultura > Jak zatańczyć... filharmonię? Impact to wie!

Jak zatańczyć... filharmonię? Impact to wie!

Jak zatańczyć... filharmonię? Impact to wie!
Data publikacji: 2019-06-17 20:58
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-17 22:51
Wywietleń: 994 396226

We wtorek (18 czerwca) w Operze na Zamku odbędzie się koncert galowy Studia Tańca Impact. Początek o godzinie 18. Będzie wtedy okazja obejrzeć m.in. wielokrotnie nagradzany układ choreograficzny pn. „Filharmonia". Gościem specjalnym koncertu będzie szczeciński pisarz - Marek Stelar.

Studio Tańca Impact istnieje ponad dwadzieścia lat. Za swoją działalność artystyczną ta szkoła tańca otrzymała Nagrodą Specjalną Prezydenta Miasta Szczecina i Kuratora Oświaty w Szczecinie. Coroczne choreografię studia tancerze zachwycają na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych. W tym roku szczególny podziw wzbudził wspomniany układ choreograficzny, który oprawą sceniczną ściśle nawiązuje do wielokrotnie nagradzanego, w konkursach architektonicznych, projektu budynku szczecińskiej Filharmonii im. M. Karłowicza. Zresztą, właśnie wspomniana prezentacja taneczna zdobyła wiele nagród Grand Prix na festiwalach tanecznych. Warto tu zatem wspomnieć o najważniejszych, specjalnych nagrodach Impactu podczas mijającego właśnie roku szkolnego. Oto one: Polsko-Niemiecki Festiwal w Żarach - 3 nagrody specjalne, Międzynarodowy Dzień Tańca Lębork - Grand Prix, Puchar Dnia Dziecka Szczecin - Grand Prix, Mistrzostwa Polski DeART - Grand Prix. ©℗

(MON)

Fot. Impact

 

Jak zatańczyć... filharmonię? Impact to wie! Jak zatańczyć... filharmonię? Impact to wie! Jak zatańczyć... filharmonię? Impact to wie!

Komentarze

"Jak zatańczyć filharmonię" - nie wiem
Ale powtarzam - skończyłem wyższe studia. Przepracowałem 50 lat w zacnym zawodzie (tu w Szczecinie) Ale co to IMPAKT?? Czy znany tu magister nagłówkolog mi wyjaśni?
2019-06-17 22:48:56

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie