piątek, 07 sierpnia 2020.
Strona główna > Kultura > Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy

Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy [GALERIA]

Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy
Data publikacji: 2019-06-07 19:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-21 15:43
Wywietleń: 1224 395612

Pewnie sporo osób spacerujących w piątek (7 czerwca) rano po szczecińskich Jasnych Błoniach było zdziwionych kilkoma setkami dzieci i młodzieży siedzących na trawie i ... czytających książki. Była to akcja pt. „Jak nie czytam, jak czytam", czyli bicie rekordu w jednoczesnym czytaniu książek.

W całej Polsce wzięło w niej udział pół miliona uczniów! Szczecińscy młodzi czytelnicy pojawili się w parku nie tylko z książkami pod pachą (czego tam nie było! - od „Harry'ego Pottera", przez „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai", po baśnie Andersena), ale i transparentami, np. „Czytanie jest zajefajne" albo „Książki radość dają, tym co je czytają".

(MON)

Fot. Ryszard Pakieser

Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy Jak nie czytają, jak czytają. Rekord książkowy

Komentarze

gosc
Ale jak to w głownej filii Panstwa Watykan czytanie takich mądrych i edykacyjnch ksiazek ?!!! to skandal,jak do tego doszlo ?/ czy byly datki dla murarzy przeniesionych na na inna budowe ??
2019-06-07 21:44:15

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
28
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie