czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Kultura > Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii

Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii [GALERIA]

Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii
Data publikacji: 2020-02-23 09:16
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-25 10:11
Wywietleń: 1983 444163

Owacją na stojąco podziękowała szczecińska publiczność gwiazdom sobotniego koncertu „Poeci rocka” za wspaniałe wykonania utworów, które są dziś klasyką rocka, reggae i soulu. Covery hitów Boba Marleya, The Doors, T-Rex, Davida Bowiego, Neila Younga, Boba Dylana, Johna Lennona, Jima Morrisona, Lou Reeda, Eltona Johna, Joni Mitchell, Arethy Franklin czy Patti Smith wykonały polskie gwiazdy z towarzyszeniem doskonałego zespołu Leszek Biolika. O historii standardów opowiadał z utworzonego na scenie studia radiowego dziennikarz muzyczny Marcin Tercjak.

Salę porwał energetyczny John Porter i wspaniała Krystyna Prońko, burzą oklasków nagrodzono Piotra Roguckiego, Sławka Uniatowskiego, Paulinę Przybysz, jednak największe wrażenie zrobił Łukasz Lach swoim wykonaniem „Riders On The Storm” Doorsów. Uznanie publiczności zyskała także śpiewająca i grająca na saksofonie Lena Romul.

Ikony muzyki - „Poeci rocka” to jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku, na które czekało wielu fanów. Po sobotnim koncercie, w gościnnych murach filharmonii, można z całą pewnością stwierdzić, że się nie zawiedli.

(kel)

Fot. Dariusz Gorajski

Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii Herosi rocka w szczecińskiej filharmonii

Komentarze

Miś
W centrum Konina wisiał ogromny kolorowy banner z piękną fotką portretową i zachęcającym podpisem: "Koncert Whitney Houston" a pod spodem drobnym druczkiem: "w wykonaniu Sabriny Ciupy z zespołem Tsunami Podkarpackie". Na szczęście wyroby czekoladopodobne nie mają jeszcze etykietek "Lindt" ale kto wie, kto wie...
2020-02-25 10:04:35
Ile decybeli idzie w publikę ??
.
2020-02-23 12:50:13
meloman
W przerwach koncertu powinny być pokazywane walki w klatkach albo chociaż taniec na rurze, byłoby jeszcze bardziej atrakcyjnie.
2020-02-23 11:50:46
Miś
Wyrób czekoladopodobny.
2020-02-23 09:38:35

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie