czwartek, 20 lutego 2020.
Strona główna > Kultura > Galeria pod sufitem

Galeria pod sufitem

Galeria pod sufitem
Data publikacji: 2020-01-19 12:13
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-19 12:13
Wywietleń: 340 436838

Piękne korytarze Zespołu Szkół 8 w Szczecinie zdobią ciekawe tematycznie i artystycznie fotografie. Szkolna "Galeria pod sufitem" prezentuje portrety, krajobrazy, sytuacje, detale architektury i świata przyrody uchwycone w kadrze przez uczniów klasy II "e" kierunku technik organizacji reklamy w ZS 8.

„Galeria pod sufitem” w Zespole Szkół nr 8 działa już dwa lata. Prace w niej wystawiane zmieniają się.

 - Autorami wszystkich prac są uczniowie naszej szkoły, którzy zdobywają wiedzę na kierunku: technik organizacji reklamy. Prezentowane fotografie to efekt twórczych działań na lekcjach fotografii, udziału twórców w konkursach i plenerach artystycznych - podkreśla Grażyna Ryngwelska-Stachurska. - Duże zaangażowanie, talent i kreatywność uczniów sprawiają, że prace są na wysokim poziomie. Galeria znajduje się na parterze i pierwszym piętrze naszej szkoły. Otwarta forma prezentacji daje wszystkim uczniom i gościom naszej szkoły możliwość obcowania ze sztuką. ©℗

(el)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie