środa, 23 września 2020.
Strona główna > Kultura > Galeria pod sufitem

Galeria pod sufitem

Galeria pod sufitem
Data publikacji: 2020-01-19 12:13
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-19 12:13
Wywietleń: 595 436838

Piękne korytarze Zespołu Szkół 8 w Szczecinie zdobią ciekawe tematycznie i artystycznie fotografie. Szkolna "Galeria pod sufitem" prezentuje portrety, krajobrazy, sytuacje, detale architektury i świata przyrody uchwycone w kadrze przez uczniów klasy II "e" kierunku technik organizacji reklamy w ZS 8.

„Galeria pod sufitem” w Zespole Szkół nr 8 działa już dwa lata. Prace w niej wystawiane zmieniają się.

 - Autorami wszystkich prac są uczniowie naszej szkoły, którzy zdobywają wiedzę na kierunku: technik organizacji reklamy. Prezentowane fotografie to efekt twórczych działań na lekcjach fotografii, udziału twórców w konkursach i plenerach artystycznych - podkreśla Grażyna Ryngwelska-Stachurska. - Duże zaangażowanie, talent i kreatywność uczniów sprawiają, że prace są na wysokim poziomie. Galeria znajduje się na parterze i pierwszym piętrze naszej szkoły. Otwarta forma prezentacji daje wszystkim uczniom i gościom naszej szkoły możliwość obcowania ze sztuką. ©℗

(el)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie