środa, 01 kwietnia 2020.
Strona główna > Kultura > Filharmonia rozbłyśnie w barwach włoskiej flagi. W piątek o godz. 18

Filharmonia rozbłyśnie w barwach włoskiej flagi. W piątek o godz. 18

Filharmonia rozbłyśnie w barwach włoskiej flagi. W piątek o godz. 18
Data publikacji: 2020-03-20 13:39
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-23 17:47
Wywietleń: 555 448357

Szczecińska filharmonia w piątek (20 bm.) rozbłyśnie barwami włoskiej flagi - o godz. 18. Będzie to symboliczny gest solidarności z Włochami, szczególnie mocno dotkniętymi skutkami zarażeń koronawirusem, ale także wszystkimi krajami na świecie, w których trwa walka z wirusem.

- Filharmonia niejednokrotnie już włączała się w ogólnopolskie i ogólnoświatowe akcje podświetlając budynek w ich wiodących kolorach. Gesty te zawsze miały na celu zwrócenie uwagi szerokiego grona odbiorców na dany problem bądź kwestię społeczną - informuje Katarzyna Plater-Zyberk, rzecznik prasowy Filharmonii im . M. Karłowicza w Szczecinie . - Jesteśmy myślami z wszystkimi, których dotknęły skutki epidemii. Liczymy na szybkie spotkanie z Państwem w sali koncertowej, a tymczasem zostańmy w domach i zostańmy z filharmonią.

(MON)

Fot. Filip Kacalski

Komentarze

Max
Nie melo a prawdziwy baran z Ciebie. Trzeba współczuć i się jednoczyć z naszymi włoskimi przyjaciółmi. Tak głupie wypowiedzi urągają nie tylko człowieczeństwu ale i polskości
2020-03-23 17:43:00
MeloBaran
Filharmonia popiera włoskie metody na rozprzestrzenianie epidemii ?????
2020-03-23 11:45:35
@Pan Witek
A jakie mają iść konkrety dla Italii z naszego biednego kraju, w którym nawet podstawowych rzeczy brakuje w służbie zdrowia? Pomagamy symbolicznie w ramach jedności z naszymi włoskimi partnerami we wspólnocie europejskiej. Bardzo fajny gest!
2020-03-21 09:15:19
Pan Witek
Zgadzam się z przedmówcami, którzy uznali tę inicjatywę za idiotyczną. Spektakularny gest, za którym nie idą żadne konkrety. Tymczasem tysiące bezimiennych ludzi harują jak woły, opiekując się chorymi i walcząc o powstrzymanie pandemii.
2020-03-20 22:16:37
Jarun
Włochów należałoby "wybuczeć" wygwizdać, zarówno rząd, jak i ludzi. To, że beztrosko roznieśli wirus po całej Europie, to ich zasługa. Oczywiście nie tylko oni zarażali. Ale to oni są głównym siedliskiem zarazy. Teraz płacą za to straszliwą cenę i dalej 40% Włochów jest beztroska.
2020-03-20 21:25:50
krotko
Kolejna lewacka glupota.Wezcie kredki i Tuskiem/TW''Oskar'' malujcie na jezdni ,ze jesteście przeciwko koronowirusowi.
2020-03-20 19:20:21
@Sylwia
Durne jest przeświadczenie, że dla ofiar grypy ta "akcja" ma jakiekolwiek znaczenie. Tak jak ten idiotyczny zwyczaj "przyozdabiania" swoich zdjęć na portalach społecznościowych na znak "solidarności". Czemu to służy? Ano samozadowoleniu takiego internetowego działacza. "Jak wiele robię dla innych. Jaki ja jestem zajebisty, jaki ludzki. Ile we mnie empatii. Aż wylewa się mi porami skóry." A tym czasem faktycznie nie robimy nic. Bo po co skoro "zapaliliśmy" flagę jakiegoś państwa? To jest durne i niesmaczne
2020-03-20 18:24:00
Głupota, miernota, żałość. Euforia niskiego lotu.
A na chodniku przed blaszakiem kolorową kredą jakieś hasła genialnej Grety. Wszystkie kraje na świecie się wzruszą.
2020-03-20 18:02:28
Adam
Łaaał Sylwia, ale się przejęliśmy. Twój komentarz nie wnosi zupełnie nic, jest bezwartościowy. Ktoś niżej dobrze napisał. Włosi sami mają to gdzieś i pokazują to łamiąc nawet kwarantannę. Tylko jednego dnia policja przyłapała na tym 40 tys (!) Włochów. Co za ignoranci. Sami się proszą o rzeź. Dawać polską flagę na znak prawdziwej walki z wirusem.
2020-03-20 17:10:36
kibic
znowu lewackie metody ... dramat.jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera ....
2020-03-20 16:41:55
Jarun
Solidarni z imprezowiczami, hulakami, gałganami ?
2020-03-20 16:29:43
Sylwia
Ale wpisy. Durne. Współczuje rodzinom. Nie tylko włoskim.
2020-03-20 16:15:22
Max
Dla wszystkich frustratów i malkontentów, to nic nie kosztuje. Wystarczy odpalić odpowiedni układ oświetlenia LED który na stałe jest zamontowany na elewacji naszej filharmonii. Jak można być takim ignorantem? Bardzo fajna inicjatywa, świadcząca o otwarciu na świat naszego miasta! Polska flaga? A z jakiej okazji?
2020-03-20 16:02:30
pytam
Ilu pacjentów chorych na raka można wyleczyć za pieniądze przeznaczone na takie kretyńskie akcje?
2020-03-20 15:47:11
Lwów
A w czym mamy być solidarni w głupocie?Dawać Polską flagę na elewację.
2020-03-20 15:35:10
Anna
Zacne. Rozumiem że powinniśmy to wszyscy zobaczyć na żywo.
2020-03-20 15:15:40
OMG
A może pizze do tego? Skąd się bierze moda na te głupie inicjatywy? A może pieniądze zaoszczędzone na tej "wspaniałej iluminacji" przeznaczyć dla potrzebujących?
2020-03-20 14:16:59
Pol
Ku chwale głupoty i ignorancji Włochów?
2020-03-20 14:05:15