piątek, 30 października 2020.
Strona główna > Kultura > Dynamit i feeling. Szczecinianin w „The Voice of Poland”

Dynamit i feeling. Szczecinianin w „The Voice of Poland” [FILM]

Dynamit i feeling. Szczecinianin w „The Voice of Poland”
Data publikacji: 2020-09-29 20:39
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-30 10:59
Wywietleń: 805 477260

Student Wydziału Edukacji Muzycznej szczecińskiej Akademii Sztuki, Bartosz Utracki, po brawurowym wykonaniu utworu "Aura" zakwalifikował się do kolejnego etapu programu "The Voice of Poland". Jurorzy określili jego wokal jako dynamit i zachwycili się wyjątkowym "feelingiem" wykonania. Szczecinianin będzie dalej rywalizował w drużynie Tomsona i Barona z grupy Afromental. 

Oto informacje, jakie o studencie ze Szczecina pojawiły się na oficjalnej stronie internetowej telewizyjnego konkursu: "Bartek zajmuje się wyłącznie muzyką, tworzy projekt za projektem, wybrał solową drogę. Choć - jak mówi - nie lubi słowa artysta, to to słowo najlepiej go opisuje, na scenie weryfikuje siebie. Muzyka to dla niego coś więcej niż chęć zabawy - podchodzi do niej eksperymentalnie i profesjonalnie. Sam komponuje, syntezuje dźwięki, pisze teksty. Wszystko zaczęło się w wieku 15 lat kiedy dostał gitarę, na której sam zaczął się uczyć grać. W liceum dołączył do pierwszego zespołu. Pierwszą fascynacją był Frank Sinatra - nawet nie muzycznie, ale jego wizerunek, pewność siebie na scenie i to coś co powodowało, że nie możesz odwrócić oczu. Od zawsze śpiewa pop, ale z czasem coraz bardziej elektroniczny. Najbardziej zadowolony jest z tego, który trwa obecnie - Mysen. Studiuje na Akademii Sztuki w Szczecinie, gdzie ma zajęcia wokalne i stypendium za wybitne osiągnięcia muzyczne. Jest wokalistą formacji Missing Link, zespół gra muzykę w klimacie Brit Pop, Indie Rock, Art Rock, Alternative Rock".

Konkurs emitowany jest w programie drugim TVP, w soboty, a powtórki pokazywane są w niedziele. Na trenerskich fotelach tym razem zasiadają Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. 

(MON)

Komentarze

Czemu zakompleksione polskie ciury muszą używać obcych języków?
Muszą??!
2020-09-30 10:48:12

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy popierasz protesty związane z wyrokiem TK dotyczącym zakazu aborcji?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie