czwartek, 04 czerwca 2020.
Strona główna > Kultura > Różycka przeszła dalej! Szczecinianka w „The Voice of Poland”

Różycka przeszła dalej! Szczecinianka w „The Voice of Poland” [FILM]

Różycka przeszła dalej! Szczecinianka w „The Voice of Poland”
Data publikacji: 2019-09-14 23:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-17 11:26
Wywietleń: 4251 415059

"Cześć, jestem Gosia. Jestem głupia, że cię nie wybrałam" - usłyszała szczecińska aktorka Sylwia Różycka od jurorki show telewizyjnego TVP2 "The Voice of Poland", Margaret, podczas etapu tego konkursu o nazwie "przesłuchania w ciemno". Inni członkowie jury też nie szczędzili komplementów szczeciniance, podkreślając jej kulturę muzyczną, ogromną klasę i talent. Można to było wszystko obejrzeć w programie emitowanym w sobotę późnym wieczorem. 

Zatem..., zgodnie z decyzją jury,  będziemy jeszcze mogli oglądać aktorkę Teatru Polskiego w kolejnych etapach konkursu. Wielkie brawa!

 

S. Różycka dołączyła do drużyny muzyków grupy Afromental - Tomsona i Barona i pod ich opieką będzie się przygotowywała do następnych odcinków. Warto dodać, że szczecińska aktorka zaśpiewała w programie piosenkę znaną z wykonania duetu: Whitney Houston i Mariah Carey - "When You Believe".

W studiu telewizyjnym Sylwii Różyckiej towarzyszyli m.in. mąż Marcin Tomaszewski oraz pianista Krzysztof Baranowski.

(MON)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Made in Polad
Made in Poland.....to dramat i tramad...wszystkie wyjce wyją tam po angielsku...chyba tj.taaka forma żebractwa O Zieloną Kartę do USA
2019-09-17 11:20:02
Małgorzatek
Nie głupia tylko pamiętliwa. Małgosię jury konkursu młode talenty w Szczecinie wydaliło z konkursu z uwagi na ?błędy formalne a to boli.Wasza strata!!!
2019-09-17 11:12:56
polski&kameralny
...współczuję dyr.Adamowi i dyr.Michałowi. Panowie ,,kukuryku,,!!! czas na podWYŻSZKĘ i kwiaty...bo ?,a głupiemu b.żal.
2019-09-17 11:06:38
Czytelnik
W wersji mobilnej nie widać autora tekstu.
2019-09-16 09:40:24
...
bRAWO !!!!!!!!!
2019-09-16 08:25:29
ewa
W STUDIU WSPIERAŁ PANIĄ SYLWIĘ MĄŻ I ZESPÓŁ FeelHormones Band, KTOREGO JEST ZAŁOŻYCIEKLKĄ I SOLISTKĄ
2019-09-15 21:18:23
:)
Właśnie jest dla ludzi, którzy nie są amatorami, a od wielu lat coś robią ze śpiewem. Raczej nie ma programu muzycznego dla amatorów, zawsze przychodzą do takich programów ludzie którzy w jakiś sposób zajmują się śpiewem ale chcą zrobić może trochę większą karierę .
2019-09-15 11:24:11
?
To ten program nie jest dla amatorów?
2019-09-15 10:05:18