niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Kultura > Czytelnia w pociągach Intercity

Czytelnia w pociągach Intercity

Czytelnia w pociągach Intercity
Data publikacji: 2015-09-15 18:34
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:56
Wywietleń: 1347 20719

Od 15 września pasażerowie pociągów PKP Intercity mogą korzystać z bezpłatnych e-booków oraz zniżek na zakup książek. Umożliwia im to akcja „Książka w podróży”, prowadzona przez przewoźnika, księgarnie Publio.pl i Matras oraz bibliotekę internetową Wolne Lektury.

We wszystkich pociągach PKP IC i na większości dworców powstały wizualne biblioteki - plakaty z okładkami najciekawszych książek dostępnych w tym etapie akcji. Aby się oddać lekturze, wystarczy zeskanować kod QR lub wpisać do wyszukiwarki internetowej adres umieszczony przy okładce. Jest to możliwe na dowolnym urządzeniu (smartfonie, tablecie, komputerze). Do wyboru jest teraz 27 e-booków (9 pełnych wydań i 18 fragmentów) - zarówno nowości, jak i klasyka.Tytuły będą się zmieniać co kilka miesięcy.
Książka jest udostępniana w formie tekstu, więc wczytanie jej całej to ok. 1MB transmisji. W pociągach Express Intercity można skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Każdy pasażer PKP Intercity może ponadto na podstawie numeru biletu skorzystać z 25-proc. rabatu na zakup książek w księgarniach partnerów akcji. Więcej na: http://ksiazkawpodrozy.intercity.pl/ (mag)

 

 

Komentarze

shrek z bagna
Super - tylko, jak zakupiłem bilet dla żony z 2 małych dzieci przy tzw większym stoliku (z taką adnotacją na bilecie), okazało się, że siedzą nawet nie koło siebie, ale w pewnym oddaleniu. Nie mogły rysować, grać itp, więc podróż do Warszawy była koszmarna nie tylko dla żony, ale dla współpasażerów w wagonie. Na odpowiedź na reklamację czekam już 3 tygodnie. Wymyślają niby fajne nowe rzeczy a prostej sprzedaży biletów nie mogą uporządkować. Ot, takie super niby-intercity.
2015-09-17 13:20:01

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy