Wtorek 26 października 2021r. 
REKLAMA

Cyrk i beznudna wyspa. Ciekawe propozycje dla dzieci

Data publikacji: 2021-03-12 20:32
Ostatnia aktualizacja: 2021-03-12 20:37
Cyrk i beznudna wyspa. Ciekawe propozycje dla dzieci
 

Szczeciński Dom Kultury "13 Muz" zaprasza w weekend na ciekawe wydarzenia artystyczne dla dzieci. W sobotę zaplanowane są tu spotkania w ramach „BezNudnej Wyspy”, a w niedzielę odbędzie się spektakl sztuki cyrkowej.

Sobotnie spotkania rozpoczną się - o godz. 10 dla dzieci w wieku 5-6 lat, a godz. 11 - dla ciut starszych, bo dla dzieci mających 6-7 lat. Czego mogą się spodziewać uczestnicy warsztatów? Oddajmy głos twórcom: "Ale, że bawić można się słowem?!... Ale jak? Przecież słowa nie widać, nie można wziąć go w rękę, nie można go toczyć ani schować. Ba! Nic nie można, bo słowa to nie zabawki... A jednak da się nimi bawić! No kto by pomyślał... Razem z „Bellą (nie) w sosie” zapraszamy Was na spotkanie na „BezNudnej Wyspie” Agnieszki Frączek. W towarzystwie kudłatego współp(s)asażera i przy pomocy zabawnych i absurdalnych pomysłów oraz zagadek językowych nasi najmłodsi rozwijać będą pokłady kreatywności i zasób słownictwa".

W niedzielę z kolei odbędzie się, o godz. 14.30, spektakl pt. „Hop ku przygodzie!”. Kamil żongler (na zdjęciu) zaprasza zatem do swojego świata wirujących w powietrzu piłek, obręczy i maczug. "Zobaczymy dokąd zaprowadzi naszego bohatera jego psotny czerwony nosek i co może ukrywać się za na pozór zwykłymi rzeczami. Spektakl to propozycja do rodzinnego spędzenia czasu dla tych zupełnie małych i dużych, z brodami, wąsami i tych bez nich też" - zapowiadają organizatorzy.

Bilety są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów - w Zamku Książąt Pomorskich (mały dziedziniec, wejście „I”​) oraz w Centrum Informacji Turystycznej (pl. Żołnierza Polskiego 20, szklany pawilon w alei kwiatowej).

(MON)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ