środa, 20 czerwca 2018.
Strona główna > Kultura > Będzie komedia?

Będzie komedia?

Będzie komedia?
Data publikacji: 2015-12-29 13:31
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 1789 76307

Trzynastu tysięcy złotych potrzebują twórcy nowego, szczecińskiego projektu filmowego. Pieniądze na komedię „Lecim na Szczecin" zbierane są za pośrednictwem portalu crowfundingowego, a dołączyć do zbiórki może każdy. 

Reżyserem filmu i autorem scenariusza jest Artur Łopiński, absolwent Zespołu Szkół Łączności w Szczecinie, twórca grupy medialnej Nord Star Media, dziennikarz gazet patriotycznych. 

Akcja komedii opowiada o tygodniu z życia ambitnego, młodego chłopaka, który właśnie wrócił z zagranicy. Antek jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego. Po powrocie z Wielkiej Brytanii, przyzwyczajony do zachodnich standardów Antek zderza się z brutalną polską rzeczywistością. Spotyka też swoją byłą dziewczynę, świętującą właśnie swoje ostatnie chwile przed zamążpójściem... „Lecim na Szczecin" rozgrywać się ma w naszym mieście i okolicach.W rolach głównych wystąpią Radosław Paciejewski (znany z teledysku „Przepraszam" rapera Soboty) i Katarzyna Mazur.

Jak piszą twórcy projektu, gotowy są już scenariusz i scenopis, wstępnie ustalone zostały też miejsca, w których będą się odbywać zdjęcia, brakuje jedynie profesjonalnego sprzętu. By go zdobyć, potrzeba trzynastu tysięcy złotych. Kto chce wesprzeć autorów projektu, może do końca stycznia dokonać wpłaty za pośrednictwem portalu crowdfundingowego Polakpotrafi.pl. Na razie udało się zebrać sto złotych. Dla wpłacających przewidziane są nagrody.©℗

(kas)

Komentarze

Czytelniczka
Jak widać ludzką złośliwość, to nie zna ona granic...jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił i rozwijać się, a nóż widelec może się udać...to dlaczego te słowa krytyki?! Nikomu krzywdy nie robią, tylko robią to co kochają ...ja takich ludzi cenię, za odwagę i chęć spełnienia swoich marzeń. Życzę w nakreceniu filmu i dalszych osiągnięć w zamierzanych celach. Pozdrawiam. ;)
2016-02-11 10:57:33
many
Tysiące takich filmów już było - ktoś tam wraca skądś i się z czymś zderza (np. z rzeczywistością). Po co kolejny? Za 13 tys. można miasto super wysprzatać miasto i pomóc zwierzętom. Polecam.
2015-12-31 07:06:02
.
Nowe pasożyty w natarciu. Z Hollywoodu się urwali!
2015-12-29 13:38:10
.
Nowe pasożyty w natarciu. Z Hollywoodu się urwali!
2015-12-29 13:37:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy