Poniedziałek, 27 maja 2024 r. 
REKLAMA

Alicja na koniec roku [GALERIA]

Data publikacji: 20 czerwca 2016 r. 18:10
Ostatnia aktualizacja: 08 listopada 2018 r. 02:43
Alicja na koniec roku
 

Młodzi aktorzy z Gimnazjum nr 16 i XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie zaprezentowali się w poniedziałek na profesjonalnej scenie Teatru Lalek "Pleciuga". Uczniowie wystawili spektakl "Alicja w Krainie Czarów".

Miłośnicy Melpomeny w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 biorą udział w zajęciach szkolnego teatru pod kierunkiem polonistki Wiolety Świtały. Jak co roku, przed wakacjami wystawili dla swoich kolegów i innych widzów pełnowymiarowy spektakl. Był to efekt ich wielomiesięcznej pracy.

Adaptacja sceniczna niełatwej powieści matematyka Lewisa Carrolla pokazała, że w uczniach tych szkół drzemią artystyczne talenty. ©℗

(el)

Fot. Robert STACHNIK

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Robert
2016-06-21 09:24:07
droga redakcjo! chyba wielu czytelników docenia teatralne działania młodzieży licealnej w Szczecinie ale wielu z nas bardzo chciałoby przeczytać na tych stronach relację z prezentacji Szczecina w ramach Europejskiej Stolicy Kultury. Może Państwa dziennikarzy to nie interesuje, ale wielu czytelników zapewne tak. I to relacja bezstronna i rzetelna od wysłanego przez redakcję korespondenta. Jest na to szansa?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA