niedziela, 20 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Alicja Majewska na Gumieńcach

Alicja Majewska na Gumieńcach

Alicja Majewska na Gumieńcach
Data publikacji: 2016-04-20 12:03
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 756 128997

Przy licznie zebranej widowni, w Kaplicy Zespołu Szkół Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu, w ramach obchodów Światowych Dni Młodzieży, odbył się od dawna oczekiwany na Gumieńcach koncert Alicji Majewskiej przy akompaniamencie Włodzimierza Korcza, zorganizowany przez Radnych Rady Osiedla Gumieńce Romualda Szmyta i Henryka Laskowskiego. Pieśń „Alleluja" zaśpiewała utalentowana 8-letnia szczecinianka Jadzia Jezierska, a po jej występie wystąpił Romuald Szmyt z bardzo wzruszającym utworem „Pozwól mi Panie". Wykonawcom akompaniował znany szczeciński pianista Andrzej Olszewski.

Alicja Majewska wykonała wiele swoich szlagierów, w tym piosenkę „Często stamtąd długo na mnie patrzy..." do słów Karola Wojtyły. Nie zabrakło bisów. Był też czas na autografy i pamiątkowe zdjęcia. ©℗ (mij)

 

Alicja Majewska na Gumieńcach Alicja Majewska na Gumieńcach

Komentarze

Rafał
Kupiłem bilet i nie dostałem paragonu gdzie to zgłosić?
2016-04-21 13:40:35
Kamila
Niech się szanowni radni zajmą sprawami mieszkańców osiedla a nie organizacją komercyjnych prywatnych koncertów!
2016-04-21 13:40:17
Kinga
koncert żenada. 50zł za słuchanie szmita, lokalnego pieśniarza.... ale wydarzenie. Że też rada osiedla takimi rzeczami się zajmuje. W kolejnych wyborach proponuję głosować na kogoś kto coś faktycznie robi a nie na niedorobionych pieśniarzy.
2016-04-21 13:00:21
Kinga
koncert żenada, 50 zł za słuchanie szmita?? lokalny pieśniarz..... dramat
2016-04-21 12:57:20
Krystyna
Koncert był wielką chałturą przy beznadziejnym nagłośnieniu, szkoda 50 zł, a jeszcze bardziej szkoda wielkiej artystki i muzyka
2016-04-21 09:15:15
wierny
A gdzie informacja poprzedzająca?
2016-04-20 22:39:59
refleks
Występ był w sobotę. Brawo za "szybką" relacje
2016-04-20 21:40:37
antyŻENA
Pieśń „Alleluja" „Pozwól mi Panie", „Często stamtąd długo na mnie patrzy..." do słów Karola Wojtyły. Komentarz raczej jest zbędny :) Czy można było siedzieć w berecie z antenką na ów koncercie, czy wszyscy musieli ściągać?
2016-04-20 13:39:25
Piosenka
I to jest dopiero artystka. Wystarczy akompaniament klawiszy, mikrofon i całą publiczność słucha w skupieniu. Piękna sprawa.
2016-04-20 12:17:46