Niedziela, 26 maja 2024 r. 
REKLAMA

Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” [GALERIA]

Data publikacji: 11 października 2018 r. 16:03
Ostatnia aktualizacja: 20 stycznia 2020 r. 13:35
Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2”
 

Na szczecińskiej Wyspie Grodzkiej trwają właśnie zdjęcia do filmu w reżyserii Patryka Vegi - „Kobiety mafii 2". Na planie jest m.in. Piotr Adamczyk, grający mafiosa (mocno zmieniony fizycznie, spójrzcie na zdjęcia!) oraz Aleksandra Grabowska, która gra jego córkę (młodą aktorkę można było oglądać w serialu „Belfer"). Ujęcia kręcono też m.in. w porcie i na Cmentarzu Centralnym. Premiera filmu odbędzie się w przyszłym roku.

Kilka dni temu do Szczecina przyjechały dwie ekipy filmowców, które równolegle kręcą sceny filmowe.

- W sumie to prawie sto osób - opowiada Rafał Bajena z Film Services Szczecin. - Tak dużo instytucji ze Szczecina zaangażowało się w to, by w ogóle ekipa Vegi chciała u nas realizować swój film, że to się w końcu udało. Początkowo w scenariuszu widniała Gdynia, ale zmieniono to na korzyść Szczecina. Wizerunkowo na pewno wpłynie to na plus naszego miasta, bo przecież film Vegi obejrzy zapewne gigantyczna ilość widzów. Szczecińskimi akcentami są raperzy - Bonson i Sobota. Ten drugi grał też w pierwszej części „Kobiet mafii". Z kolei aktorzy ze Szczecina, z tutejszego Teatru Współczesnego i Teatru Nie Ma, zagrali role epizodyczne - policjantów i celników przeszukujących statki.

W drugiej części filmu P. Vegi widzowie obejrzą historię gangu Niani (w tej roli Agnieszka Dygant), który przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia niebezpieczna Kolumbijka Aida...

Wkrótce filmowcy wyruszą do Kolumbii, gdzie będzie kręconych sporo scen. ©℗

Monika GAPIŃSKA

Fot. Ryszard PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jarun
2018-10-12 20:41:34
Za cara w Polsce (kraju prywiślańskim) zamiast prostytutka w paszport wpisywano aktorka.
do @ Jaruna
2018-10-12 13:19:15
- te panienki będą opowiadać iż są aktorkami i grały. Po 40-stce będą oskarżać iż były molestowane!
Jarun
2018-10-12 11:02:17
Kolejny gniot z panienkami, które będą mieć podstawowe zadanie: jak najszybciej rozebrać się i stękać w ekstazie. Ciekawi mnie, kto finansuje kolejną chałę?
nn
2018-10-12 07:36:11
a ta Vega to która?
gość
2018-10-11 22:48:08
"Tak dużo instytucji ze Szczecina zaangażowało się w to, by w ogóle ekipa Vegi chciała u nas realizować swój film, że to się w końcu udało" - no sorry, Hitchcock to nie jest, żeby jeszcze Polański, ale Vega? Może jeszcze ktoś mu dopłacił? Może jeszcze ściągnąć ekipę do kręcenia reklamy Biedronki?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA