środa, 29 stycznia 2020.
Strona główna > Kultura > Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2”

Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” [GALERIA]

Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2”
Data publikacji: 2018-10-11 16:03
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-20 13:35
Wywietleń: 4925 355772

Na szczecińskiej Wyspie Grodzkiej trwają właśnie zdjęcia do filmu w reżyserii Patryka Vegi - „Kobiety mafii 2". Na planie jest m.in. Piotr Adamczyk, grający mafiosa (mocno zmieniony fizycznie, spójrzcie na zdjęcia!) oraz Aleksandra Grabowska, która gra jego córkę (młodą aktorkę można było oglądać w serialu „Belfer"). Ujęcia kręcono też m.in. w porcie i na Cmentarzu Centralnym. Premiera filmu odbędzie się w przyszłym roku.

Kilka dni temu do Szczecina przyjechały dwie ekipy filmowców, które równolegle kręcą sceny filmowe.

- W sumie to prawie sto osób - opowiada Rafał Bajena z Film Services Szczecin. - Tak dużo instytucji ze Szczecina zaangażowało się w to, by w ogóle ekipa Vegi chciała u nas realizować swój film, że to się w końcu udało. Początkowo w scenariuszu widniała Gdynia, ale zmieniono to na korzyść Szczecina. Wizerunkowo na pewno wpłynie to na plus naszego miasta, bo przecież film Vegi obejrzy zapewne gigantyczna ilość widzów. Szczecińskimi akcentami są raperzy - Bonson i Sobota. Ten drugi grał też w pierwszej części „Kobiet mafii". Z kolei aktorzy ze Szczecina, z tutejszego Teatru Współczesnego i Teatru Nie Ma, zagrali role epizodyczne - policjantów i celników przeszukujących statki.

W drugiej części filmu P. Vegi widzowie obejrzą historię gangu Niani (w tej roli Agnieszka Dygant), który przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia niebezpieczna Kolumbijka Aida...

Wkrótce filmowcy wyruszą do Kolumbii, gdzie będzie kręconych sporo scen. ©℗

Monika GAPIŃSKA

Fot. Ryszard PAKIESER

Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2” Adamczyk i Vega w Szczecinie. Kręcą „Kobiety mafii 2”

Komentarze

Jarun
Za cara w Polsce (kraju prywiślańskim) zamiast prostytutka w paszport wpisywano aktorka.
2018-10-12 20:41:34
do @ Jaruna
- te panienki będą opowiadać iż są aktorkami i grały. Po 40-stce będą oskarżać iż były molestowane!
2018-10-12 13:19:15
Jarun
Kolejny gniot z panienkami, które będą mieć podstawowe zadanie: jak najszybciej rozebrać się i stękać w ekstazie. Ciekawi mnie, kto finansuje kolejną chałę?
2018-10-12 11:02:17
nn
a ta Vega to która?
2018-10-12 07:36:11
gość
"Tak dużo instytucji ze Szczecina zaangażowało się w to, by w ogóle ekipa Vegi chciała u nas realizować swój film, że to się w końcu udało" - no sorry, Hitchcock to nie jest, żeby jeszcze Polański, ale Vega? Może jeszcze ktoś mu dopłacił? Może jeszcze ściągnąć ekipę do kręcenia reklamy Biedronki?
2018-10-11 22:48:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie