Poniedziałek 27 września 2021r. 
REKLAMA

Zarzut usiłowania zabójstwa byłego prezydenta Siedlec dla Dejana S.

Data publikacji: 2019-04-02 17:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-05 11:41
Zarzut usiłowania zabójstwa byłego prezydenta Siedlec dla Dejana S.
 

Na podstawie materiału dowodowego Dejanowi S. został przedstawiony zarzut popełnienia przestępstwa – S. jest podejrzany o to, że działając w zamiarze pozbawienia życia, zadał byłemu prezydentowi Siedlec cios nożem w nadbrzusze - powiedziała rzeczniczka siedleckiej prokuratury okręgowej prok. Krystyna Gołąbek.

Jak powiedziała prok. Krystyna Gołąbek, we wtorek prokurator przesłuchał pokrzywdzonego. Dodała, że b. prezydent rozpoznał na zdjęciach w Dajanie S. osobę, która go zraniła nożem.

Dodała, że w poniedziałek prokurator, gromadząc materiał dowodowy, "dokonał przeszukania pomieszczeń Dejana S., ujawniając nóż, który z dużym prawdopodobieństwem był narzędziem, którym posłużył się sprawca".

Na podstawie tych materiałów został przedstawiony Dejanowi S. zarzut popełnienia przestępstwa.

- Dejan S. jest podejrzany o to, że w dniu wczorajszym, działając w bezpośrednim zamiarze pozbawienia życia pana Wojciecha Kudelskiego, zadał mu z bardzo dużą siłą cios nożem w okolice nadbrzusza po stronie lewej, powodując ranę o głębokości około 15 cm, co z uwagi na konsekwencję zranienia stanowiło ciężki uszczerbek na zdrowiu pokrzywdzonego i chorobę realnie zagrażające jego życiu - powiedziała dziennikarzom prok. Gołąbek.

Prokurator wykonuje czynności procesowe z udziałem podejrzanego.

Były prezydent Siedlec został zaatakowany w poniedziałek przed godz. 8. Sprawca zbiegł i był poszukiwany przez policję. Były prezydent z obrażeniami ciała trafił do szpitala i przebył operację. W poniedziałek wczesnym popołudniem funkcjonariusze policji zatrzymali Dejana S. podejrzewanego o napaść na Kudelskiego.

(PAP)

Fot. PAP/Piotr Nowak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Efekt naplywu...
2019-04-02 22:07:02
PO-czatkowych "Ciapatych" i do Polski !!
PO:_patrz się pan
2019-04-02 19:46:51
- burmistrza z teczką pieniędzy od teścia zaciukał (profesjonalnie, na śmierć) Stefek W., który oglądał w "schowku" tylko TVP....W tym zamachu jakiś Dejan S. działa nie profesjonalnie, chyba nie ogląda TVP.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ