Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

„Tiger” skazany

Data publikacji: 2018-09-17 23:16
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-19 14:19
„Tiger” skazany
 

Na karę 3 tysięcy zł grzywny Sąd Rejonowy w Gdańsku skazał byłego boksera Dariusza Michalczewskiego, ps. Tiger, oskarżonego o znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej żony. Wyrok nie jest prawomocny.

Proces toczył się od października 2017 r. za zamkniętymi drzwiami. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Michalczewskiego złożyła w grudniu 2016 r. jego żona. W śledztwie były sportowiec nie przyznał się do winy. Zgodził się na podanie jego nazwiska i upublicznienie wizerunku.

– To naprawdę będą kolejki w sądach, jeśli taki przykład robi się ze mnie i daje mi karę za coś, czego nie zrobiłem. Może nie jestem załamany, ale to jest jakiś absurd. Tym bardziej że moja żona zeznawała, że nic nie było. To nie chodzi o 3 tysiące złotych, ale o sam fakt. Jestem niewinny. Ja sponsoruję przecież różne szpitale i domy dziecka, to mnie na pewno nie zaboli te 3 tysiące złotych – powiedział dziennikarzom Michalczewski. Dodał, że zastanowi się nad złożeniem apelacji od wyroku. Przyznał, że w jego małżeństwie zdarzają się spory i awantury.

– Kłócimy się, ale nigdy swojej żony nie uderzyłem. A że wyzywamy się nawzajem, to podejrzewam, że ja dostaję jeszcze więcej wyzwisk od mojej żony, niż ja jej daję. Tylko dlatego, że jestem osobą publiczną, to zostało to wyciągnięte na zewnątrz – ocenił – Wtedy też pokłóciliśmy się, żona mi pocięła dowód, a ja gdzieś akurat wyjeżdżałem, ja wtedy rzuciłem dziadkiem do orzechów w okno i zbiła się szyba – i z tego wyszła awantura.

* * *  

Kobieta została przesłuchana przez policję, ale jakiś czas później w trakcie przesłuchania w Prokuraturze Rejonowej Gdańsk-Oliwa skorzystała z prawa do odmowy składania zeznań. Ostatecznie śledczy wszczęli z urzędu postępowanie dotyczące psychicznego i fizycznego znęcania się nad członkiem rodziny. W momencie zatrzymania przy Michalczewskim znaleziono niewielką ilość – 0,07 grama – chlorowodorku kokainy. Jak informowali w grudniu 2016 r. śledczy, tak "śladowa ilość nie dała podstaw do przedstawienia zarzutów". Dzień po zatrzymaniu pięściarza przeprowadzono przeszukania w firmowanej przez niego sieci siłowni. Szukano środków odurzających lub psychotropowych. Wyniki przeszukań były negatywne. 

(pap)

Fot. Adam Warżawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

JJ
2018-09-19 14:15:51
Nie rozumiem takiego zainteresowania kims kto aktualnie jest dziwkarzem, damskim bokserem i milosciwie panujacym nam mistrzem federacji lgbt

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA