niedziela, 19 sierpnia 2018.
Strona główna > Kraj > Telewizja Republika o zatrudnieniu Misiewicza

Telewizja Republika o zatrudnieniu Misiewicza

Telewizja Republika o zatrudnieniu Misiewicza
Data publikacji: 2017-04-28 21:56
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-30 12:53
Wywietleń: 1267 248641

Telewizja Republika potwierdziła, że prowadzi rozmowy z byłym rzecznikiem MON Bartłomiejem Misiewiczem, dotyczące jego zatrudnienia. Na stronie internetowej zarząd telewizji opublikował w tej sprawie komunikat.

Jego treść: "Zarząd informuje, że prowadzi rozmowy z Panem Bartłomiejem Misiewiczem na temat tworzenia programu o bezpieczeństwie i obronności na antenie Telewizji Republika. W opinii Zarządu Pan Bartłomiej Misiewicz, jako osoba znana i rozpoznawalna, posiada duży potencjał medialny, gruntowną wiedzę na temat zagadnień związanych z bezpieczeństwem i obronnością, nabytą podczas pełnienia m.in. funkcji szefa gabinetu politycznego MON oraz pełnomocnika MON ds. utworzenia centrum eksperckiego kontrwywiadu NATO, a także doświadczenie medialne zdobyte w pracy na stanowisku Rzecznika Prasowego MON".

Jak dodano, rozmowy na temat współpracy były prowadzone już od jakiegoś czasu. Obie strony doszły do wstępnego porozumienia, a "szczegóły dotyczące kształtu programu, zagadnień realizacyjnych oraz daty emisji, będą ustalane z kierownictwem Redakcji oraz Zarządem Spółki. Zarząd i kierownictwo redakcji wyrażają nadzieję, że nowy program wzbogaci ofertę programową stacji oraz okaże się sukcesem rynkowym".
(p)

Fot. P. Tracz/Kancelaria Premiera

Komentarze

@pipiPO-paranoiczka
Aptekarz do apteki, podłogę zamiatać. Tam jego miejsce.
2017-04-30 12:40:58
pipi
do tow. Jaruna....Masz "du(d)ościsk" ponieważ Bartłomiej został zatrudniony w PRYWATNEJ firmie? Chciałbyś u siebie mieć takiego "ptaszka"?
2017-04-30 09:56:57
Robert
No i oglądalność spadnie
2017-04-30 09:13:00
ja
Ale ten salceson ma wysokich lotów koneksje..
2017-04-30 00:04:19
Do... @PO-walona...
A jak wiele "dobrego" ci Twoi "stalinowcow" narobili... ze tak ich Wychwalasz i PO-chwalasz ? PO-wymieniaj wreszcie i to... bo widac ze juz byz moze i spac nie mozesz !!
2017-04-29 22:48:20
99999
jaka "telewizja" takie gwiazdy buhaha oj biedny ten Pan Bartłomiej :) no ale coz takie sa efekty dobrej zmiany :)
2017-04-29 16:07:09
@PO-walona
Dalej niestrudzenie tropisz "stalinowców" -paranoiczko
2017-04-29 13:47:56
.......
W końcu zostanie tancerką erotyczną w duecie z Marcinkiewiczem.
2017-04-29 13:35:29
@medalista się znalazł
Myślisz, że bardziej zasłużone są jenerały po moskiewskich uczelniach?
2017-04-29 13:23:39
@Dmuchając ciebie
Ty paranoiczko POwinnaś przejść "okres kwarantanny" a potem utylizacji.
2017-04-29 10:47:08
obserwator
Misiewicz to inteligentny człowiek.Da sobie radę. Barwna postać. Na pewno swoimi programami odciągnie od oglądanie TVN. Zrobiono z niego ofiarę , on padł ofiarą zawistnych mediów sprzyjających PO i Nowoczesnej.polityk jak polityk. Na polskiej scenie politycznej jest o wiele więcej gorszych postaci od niego. On jest spoko, ziomek nasz.Chętnie bym się z nim napił wódki.
2017-04-29 10:37:20
Jarun
Misiewicz jest rozchwytywany, bo co? Ukończył Harvard, Oxford a potem pracował w CNN, BBC i pisał w The Daily Telegraph i New York Times ? To frędzel Maciarewicza a Antoś nie pozwoli skrzywdzić swojej maskotki.
2017-04-29 10:25:18
medalista się znalazł
B.M.jest tak zasłużony, że nawet medal ma złoty za "zasługi" dla obronności.
2017-04-29 08:13:48
Dmuchajac na zimne...
Wpierw do Jaruna, a z czyjego "rozporka" Ty wyleciales...? No przyznaj sie szczerze...!! A Pan Misiewicz oby tylko za szybko "nie wygadal sie" w TVR... o tajemnicach Wojskowo-Panstwowych ? Lub moze najpierw powinien przejsc... jakis okres "Kwarantanny" ??
2017-04-28 23:38:23
Jarun
Trzeba wiedzieć skąd wylecieć. On wyleciał akurat z rozporka Antoniego :-) To ci dopiero ptaszek.
2017-04-28 22:43:36