niedziela, 21 października 2018.
Strona główna > Kraj > „Sex taśmy i rodeo z prezesem”

„Sex taśmy i rodeo z prezesem”

„Sex taśmy i rodeo z prezesem”
Data publikacji: 2018-10-07 23:32
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-09 17:50
Wywietleń: 1037 355195

Jestem narciarzem, a jeden, jedyny ośrodek narciarski, w którym nigdy nie byłem, to Karpacz – powiedział w niedzielę Rafał Trzaskowski (PO). Odniósł się w ten sposób do wpisu na Twitterze Marka Falenty, który twierdzi, iż słyszał o istnieniu taśmy kompromitującej m.in. Trzaskowskiego.

Marek Falenta, biznesmen skazany na 2,5 roku więzienia w związku z tzw. aferą podsłuchową napisał na Twitterze, że słyszał o istnieniu „dobrej sex taśmy z Western City w Karpaczu z kowbojami Rafałem Trzaskowskim oraz Grzegorzem Schetyną”. Pytał, czy to też puści portal Onet.pl. „Podobno słaba jakość, bo wszędzie biały pył się unosił” – pisał Falenta.

– To jest dosyć zabawne, bo ja jestem narciarzem i na studiach jeździłem na nartach. We wszystkich ośrodkach górskich w Polsce się ścigałem w zawodach i jakoś jeden, jedyny ośrodek, w którym nigdy w życiu nie byłem przez ostatnie 46 lat, to jest właśnie Karpacz – powiedział Trzaskowski dziennikarzom po zakończeniu niedzielnej konwencji Koalicji Obywatelskiej.

O tym, że nie ma taśmy, o której pisał Falenta, przekonany jest także szef PO Grzegorz Schetyna. To jest tak samo prawdopodobne jak to, że byłem w Karpaczu na pokazach rodeo z prezesem Kaczyńskim – ironizował polityk w sobotę w Bydgoszczy. – Wpisy Falenty są absurdalne – dodaje.

(pap)

Fot. PAP/Tytus Żmijewski

Komentarze

Jacuś Ozdupka
Mazurek z Kempą u Rydzyka tańczą na rurze. Podobno Tadek z Beatą...
2018-10-09 17:41:49
Jurek
Słyszałem o taśmach na których Mazurek tańczy kankana na stole w Juracie
2018-10-09 14:22:48
trohan
Ty <@do Jarun> to bez Jaruna nie możesz żyć ?! Guru, idol, mentor, apologeta, lider, komendant...itp. W porównaniu z tobą to na pewno, ale nie ze mną.
2018-10-09 14:14:31
do @ Jaruna
..dała po starej znajomości...swoje zdjęcie :-) w bikini na plaży w Chałupach (_I_)
2018-10-09 13:04:10
Jarun
Schetyna-Kasanowa...wolne żarty. Ta safanduła mógł co najwyżej prosić swoją starą sekretarkę, żeby mu dała po starej znajomości...swoje zdjęcie :-)
2018-10-09 12:14:38
prawda
"Czaskoski" z pewnoscia powiedzial prawde ze "nie byl w Karpaczu - na nartach" tylko w innym celu wiec nie mija sie to z prawda. hehe. Zreczny wybieg. Tak zreszta jak kazde obiecywanki przed wyborami. Wszyscy i to niezaleznie od partii politycznej obiecuja ze zrobia to czy tamto ale po wyborach dochodzi do uscislenia obiecanki ze oni to mowili pod warunkiem ze np. nie bedzie kryzysu, ceny sie nie zmienia, aura pogodowa dopisze itp. itd. takie male nieistotne teraz szczegoly. no bo kto teraz ma czas na szczegoly. Przeciez one nie sa wazne.
2018-10-09 08:12:08
Chyba ze...
Te tasmy byly i sa "Nowo-smiesznie i sprytnie za-KOD-owane"...???
2018-10-08 22:49:40
Do... Nie ma takiej tasmy
A jak jest, to To co bedzie Nie-wygodne to sie Ocenzuruje lub Wyyytnie... w zaleznosci w czyich rekach jest lub sie znajdzie ?/!!
2018-10-08 12:41:44
Kotek "Miauu"... na mysli
No to zobaczymy: co czas U-kaze... i PO-kaze...??
2018-10-08 12:35:56
Nie ma takiej taśmy...
To się ją zorganizuje, w czym problem?
2018-10-08 10:43:19
Zieliński
Słuchajcie Falenta tak powiecie i dostaniecie "lepszą" celę.
2018-10-08 08:41:02
...
Nawet jak takie tasmy by wypłyneły to teoretycznie moglby by pomoc a nie zaszkodzic kandydatom :).Prawidziwe mocne tasmy to sa pewnie w Moskwie z udziałem blondyna z Usa ;) ale je Wolodia ujawni jak bedzie mu pasowalo a ten biznesmen od rosyyjskiego wegla to jeszcze nie w wiezieniu? poprzedni rzad walczyl z importem wegla ze wschodu i firma tego pana na tym duzo stracila stad cala afera, obecny rzad od 3 lat zwieksza import wegla z rosji i zaorał ustawe o OZE,Nie 500+ nie inne afery pograżą obecny rzad tylko podwyzka cen pradu zobaczycie za 1-2 lata, w Niemczech sie inwestuje w alternatywne zrodla energii i odnawialne i prad jeszcze sprzedaja, wiedza ze w przyszlosci prad to bedzie najwazniejsze zrodlo enerigi, u nas jeszcze mentalnie sa w komunie i jeszcze nie zrozumieli, no ale ktos musi utrzymywac nierentowne kopalnie weglowe-czytaj podatnicy.,smog zalatwi reszte.
2018-10-08 07:47:47