wtorek, 21 sierpnia 2018.
Strona główna > Kraj > Sąd nad Frasyniukiem

Sąd nad Frasyniukiem

Sąd nad Frasyniukiem
Data publikacji: 2017-06-11 22:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-10 11:59
Wywietleń: 1044 268784

Działacz opozycji PRL Władysław Frasyniuk odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, a siedem innych osób za złośliwe przeszkadzanie w wykonywaniu aktu religijnego podczas miesięcznicy smoleńskiej – poinformowała w niedzielę PAP stołeczna policja.

W sobotę wieczorem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie kilkadziesiąt osób zakłóciło obchody upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej; usiadło na jezdni, próbując w ten sposób zatrzymać przemarsz przed Pałac Prezydencki.

Policja skierowała 91 wniosków do sądu za blokowanie jezdni na drodze marszu. – 11 osób przyjęło mandaty. Nikt nie został zatrzymany – powiedział rzecznik KSP asp. szt. Mariusz Mrozek.

Wśród kontr manifestujących był Władysław Frasyniuk, który – jak podała policja – odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Grozi za to nawet 3 lata więzienia.

– Jarek, widziałeś te filmy? Widziałeś? Byłeś kiedyś w takiej sytuacji? Ja już jestem kolejny raz. Zastanów się, co robisz. Dewastujesz polskie państwo. Dewastujesz państwo prawa. Dewastujesz nasz szacunek dla Lecha Kaczyńskiego. Lech Kaczyński, gdyby żył, byłby po tej stronie – mówił później, po zakończeniu miesięcznicy smoleńskiej Frasyniuk.

Jarosław Kaczyński mówił podczas wystąpienia na zakończenie miesięcznicy, że „ekshumacje pokazują bezmiar barbarzyństwa rosyjskiego, ale także bezmiar barbarzyństwa polskich władz tego czasu.

– To co się działo, te trumny, w których niekiedy są ciała ośmiu osób, to nic innego jak barbarzyństwo – dodał.

(pap)

Fot. Julo (Wikipedia)

Komentarze

Jarun
Miał rację Frasyniuk. Śp.Lech Kaczyński na takie "przedstawienia" by nie pozwolił. Było wiadome, że Lech trzymał zapędy Jarka i jako bardziej zrównoważony (ustatkowany) studził emocje swego brata bliźniaka, który jest całkowicie oderwany od rzeczywistości, za to bardzo lubi plotki i intrygi.
2017-06-15 10:50:23
zdecydujcie się
- piszesz;".. panie śledczy." @ Jarun;"Rozbawiłaś mnie...Napisałaś: "ja s.."
2017-06-15 08:23:46
do PO-niższego
Ty naprawdę masz "nawalone" panie śledczy. Po prostu ci nie styka.
2017-06-14 18:05:44
do @ MM-a
- to nie jest bełkot tylko pytanie, dlaczego ten debil prowokuje. Największą szują jest prowokator, czytałeś wpis Jarun-a po komunikacie PAP wydrukowanym w "Kurierze"?
2017-06-14 17:21:05
MM
Jarun -nie drażnij się z psycholem. Nie widzisz jego bełkotu, a całą frustrację i tak wyładuje na rodzinie.
2017-06-14 14:28:35
do @ Jaruna
- nie rżnij głupa gnojku (dobrze czytasz!),....jeszce raz pytam...DLACZEGO PROWOKUJESZ..(można sprawdzić , http://www.24kurier.pl/aktualnosci/swiat/zmarl-prof-zbigniew-brzezinski)? Jak wytłumaczysz to porozmawiamy (bez PO) o pieniądzach, także tych z PZU....P.S.- największa świnia to PROWOKATOR, nic nie wnosi do dyskusji tylko "chlapie", wolę "misiewiczów" i "cieci-grasi" niż jednego PROWOKATORA w pobliżu (bez PO)....Dekiel odwala iż nawijasz "..Stawianie pomników pamięci w każdym mieście śp. Lechowi Kaczyńskiemu to urojenie jego chorego braciszka. Co takiego dokonał, żeby Mu stawiać pomniki? Nic!!! Nawet złamał konstytucję, podpisując traktat lizboński. Jarosław - prezes sekty smo...". Gnojku, już zapomniałeś iż "tematą" jest Frasyniuk i jego zasługi?
2017-06-14 11:26:00
Jarun
Rozbawiłaś mnie tym napadem szału. Nie wiem dlaczego się złościsz, bo co? Napisałaś: "ja szczę na cudze pieniądze"...no tobie łatwo, bo masz rentę na główkę, a 90 tys. zł co miesiąc z państwowej kasy to ja "nie olewam". Stawianie pomników pamięci w każdym mieście śp. Lechowi Kaczyńskiemu to urojenie jego chorego braciszka. Co takiego dokonał, żeby Mu stawiać pomniki? Nic!!! Nawet złamał konstytucję, podpisując traktat lizboński. Jarosław - prezes sekty smoleńskiej przez 7 lat dochodzi do prawdy, o czym co miesiąc informuje swoich wyznawców. Na razie prawda został dana tylko jemu no i może Maciarewiczowi. Niczym Mojżesz prowadzi nas przez pustynię a celu nie widać. To człowiek chory z nienawiści otoczony miernotami i potakiwaczami, którzy dla pieniędzy i kariery na czarne powiedzą, że to białe. Wszyscy najważniejsi w państwie stoją co miesiąc obok prezesa w jego hucpie "cyrku" ze strachu o własną karierę i stołek. Dwa razy w miesiącu cały rząd uczestniczy w politycznej procesji. A spróbuj nie pójść ! Miesięcznica a dlaczego nie tygodnica albo jak na "anioł pański" godziennica ? To chore.
2017-06-14 08:49:49
do @ Jaruna
Gnojku, nie odpowiedziałeś (bez PO) na pytanie, mój zarzut; DLACZEGO PROWOKUJESZ POD ARTYKUŁEM „http://www.24kurier.pl/aktualnosci/swiat/zmarl-prof-zbigniew-brzezinski“ ? ....Nie rozróżniasz gnojku przyczyny od skutku?..Gdybyś nie PROWOKOWAŁ nie byłoby „O paranoiczka....“....Prowokator taki jak Jarun-gnojek jest gorszy od „misiewiczów“ i „cieci-grasi“ razem wziętych... P.S.- ja szczę na CUDZE (!!!!) pieniądze (Za co?!!! Rocznie to milion złotych zarobku.) ,mam swoje zapracowane uczciwie.
2017-06-14 07:22:02
Jarun
O paranoiczka (ta od pisania "PO" dostała szału) po kilkunastu dniach. Cieszę się, że wytrwale tropisz stalinowców i czuwasz by pełzająca kontrrewolucja nie zakłóciła rządów pisiorków. Jakoś nie oburzasz się, że osoba bez kompetencji z PiS-u przechodzi do zarządu PZU z miesięcznym wynagrodzeniem 90 tysięcy. Za co?!!! Rocznie to milion złotych zarobku. Dobra zmiana! Oj dobra zmiana -tylko dla pisiorów! Bezczelni, zakłamani, oszukali wyborców! Dorwali się do władzy i wszystko im wolno! No cóż paranoja nie pozwala na bezstronne spojrzenie. Nie przeszkadza ci, że weterynarz z prowincjonalnego miasteczka zostaje szefem gabinetu u prezydenta RP?
2017-06-13 20:11:53
@Komunistyczni złodzieje.
Napisz do pana Piotrowicza z PiS-u. To jemu "komunistyczni złodzieje" płacili. A teraz to on znów oskarża ludzi, których oskarżał za komuny.
2017-06-13 19:34:59
Komunistyczni złodzieje.
A najbogatsi ludzie w Szczecine i regionie to komuniści i ich rodziny. Przez 25 lat III RP nakradli się jak mało kto. Te złodziejskie prywatyzacje. Te pseudo fundacje. Te wygrane przetargi od firm państwowych. Na co wy narzekacie ? To wy wygraliście a nie Solidarność i uczciwi patrioci. Chyba , że zmusicie nas , aby to jeszcze " odkręcić ".
2017-06-13 18:17:53
do @ Jarun-a
Cyt. „Oj rozpaplała się dzieciarnia, ......"Nakręcają temat" (wy bachorki z małogłowiem) a wy się podniecacie.“....... .....Odpowiedz gnojku (dobrze czytasz!) kto Ciebie „nakręcił“ w artykule z „Kuriera“ - można sprawdzić , http://www.24kurier.pl/aktualnosci/swiat/zmarl-prof-zbigniew-brzezinski? .... Dlaczego gnojku jako pierwszy pod komuniukatem PAP zamieszczonym w „Kurierze“ zacząłeś się podniecać...Kto dał Tobie podstawy, gdy prof. Brzeziński był „jeszcze ciepły“ pisać; „Tak więc nie ma co liczyć na ulicę im. Zbigniewa Brzezińskiego, choćby jedną na całą Polskę. To "bohater" nie z pisowskiej bajki. Zresztą co tam dywagować. U nas jak w Korei -bohater jest jeden, a tego bohatera wyznaczył cudowny wódz - prezes Jarosław, który prowadzi nas ku świetlanej przyszłości, razem z naszym ojczulkiem Tadeuszem i pomniejszym drobiem.“.......Byłeś już „bachorku z małogłowiem“ po siusiu i paciorku?...Wybiegasz przed orkiestrę, gdy NIKT nie dał Tobie powodu...Sam prowokujesz i dziwisz się iż PO_szambo się rozlewa...P.S. - „kaczyści“ to nie nie moja „jebajka“, ale szanuję demokratyczne wybory, nie mam omamów jak tow. Jarun lecz czekam na następne demokratyczne wybory i nie skomlę jak PO_wyższy.
2017-06-13 16:06:48
Kryształowy(?) człowiek totalnej opozycji.
https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/4418-tylko-u-nas-klopoty-legendy-solidarnosci-byly-ziec-oskarza-frasyniuka-o-korumpowanie-urzednikow-i-oszustwa-na-cle
2017-06-13 13:21:50
Jarun
Sadurska z PiS-u w PZU będzie zarabiać 90 tys. zł miesięcznie. To jest właśnie ta "dobra zmiana" zakłamanych pisiorów. Zawłaszczają polskie państwo tak samo jak to robiła inna złodziejska spółka PO-PSL. Czym się różni PiS? Niczym. Nawet pozorów przyzwoitości nie zachowuje.
2017-06-13 11:40:22
nazwa
CZYTAC CZYTAC I JESZCZE RAZ CZYTAC ! Najpierw PiS ogranicza wolność zgromadzeń, potem w majestacie uchwalonego przez siebie prawa rozprasza siłą policyjną kontrmiesięcznicę smoleńską. Opozycja antypisowska podzieli los Frasyniuka. Któż to jest dla PiS Frasyniuk? Przecież większość pisowców napędza kompleks niższości. Frasyniuk walczył o wolność i sprawiedliwość, demokrację i niepodległość, a oni nie. No to trzeba ściągnąć Frasyniuka z cokołu, a postawić Lecha Kaczyńskiego. Trzeba wymazać z historii lewicę korowską i solidarnościową, a także AK, a zastąpić tych demokratycznych patriotów w szkolnych podręcznikach i propagandzie powojennymi antykomunistami, i udawać, że do tej tradycji należy obecny pisowski prominent, poseł Piotrowicz. Trzeba się deklarować przeciwko PRL, a w praktyce ją rehabilitować, bo wielu wyborców PiS PRL kojarzy się całkiem inaczej niż Frasyniukowi i przywódcom pierwszej Solidarności. A co kupi pisowski lud – wiadomo. Jego łatwo przekonać, że to byli już wtedy antypisowscy zdrajcy, komuniści i złodzieje. Takich w państwie pisowskim czeka nękanie, skazywanie, dezawuowanie. Nawet białe róże, symbol obywatelskiego nieposłuszeństwa wobec totalitarnej władzy, wpędzają w furię Kaczyńskiego. Macierewicz ma czelność mówić, że Frasyniuk stanął tam, gdzie ZOMO. Oni raz zdobytej władzy nie oddadzą. Mówili to, ale nikt tego nie brał na poważnie. Naiwni idealiści wierzyli, że dialog z prawicą pisowską jest pożądany i możliwy. Tymczasem może i byłby pożądany, ale nie jest możliwy. Codziennie propaganda pisowska przypomina o tym w swoich mediach. Celem obecnej ekipy rządzącej jest utrzymanie władzy za wszelką cenę, aby mogła całkowicie upartyjnić państwo. Państwo pisowskie uważa opozycję antypisowską nie za przeciwnika, lecz wroga i zdrajcę. Dla takiej opozycji nie ma miejsca w państwie pisowskim. Będzie szykanowana, skłócana, rozbijana, zniesławiana – aż do jej unicestwienia. A jej współpracownicy i sympatycy będą „gorszego sortu”, czyli ich prawa i swobody zostaną ograniczone, a każdy przejaw sprzeciwu będzie tępiony. Instytucje międzynarodowe będą protestować, ale obecna władza nimi się nie przejmuje. Po wyprowadzeniu Polski z UE tym bardziej nie będzie się przejmowała. To jest etap autorytarny. Opozycja powinna brać po uwagę, że w najbliższych miesiącach agresja symboliczna i fizyczna nasilą się, pisowscy prokuratorzy będą oskarżać Frasyniuka i jemu podobnych, pisowscy sędziowie będą skazywać, pisowskie media będą zniesławiać. Będzie jak w PRL. Opozycja nie może dać się podzielić. Musi połączyć siły polityczne i obywatelskie przeciwko zapędom autorytarnym. Czy to jeszcze możliwe? Nie wiemy. Ale wiemy, że żarty się skończyły. Gdy na mocy pisowskiego prawa grozi się Frasyniukowi i innym obywatelom karami więzienia za zakłócanie manifestacji nienawiści upozorowanej na wydarzenie religijne, wkraczamy w sytuację orwellowską, opisaną niegdyś słowami Kaczyńskiego: czarne jest białe, a białe (białe róże!) – czarne. -artykuł Pana Adama Szostkiewicz z polityki
2017-06-13 09:51:38
do Wara od Władka
W dupie mamy prosperujace firmy transportowe i wszystkich pajaców tzw. byznesmenów.
2017-06-13 09:33:33
akt religijny
Ja też brałem udział w akcie religijnym. Maszerowałem z KOD-em. Modliłem się : "Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie".
2017-06-13 08:43:50
Cyrk "o-PO-zycjonisty"...
Dzisiaj widac jeszcze wyrazniej... jaki z Frasyniuka o-PO-zycjonista ! No i widac z jakim szacunkiem do S.P. Prezydenta Lecha Kaczynskiego... PO-litycznie i PO-przecznie kladzie sie na jezdni, gdzie o "stylu" wy-PO-wiedzi juz nie ws-PO-mne ? Frasyniuk, a gdzie Nasze Solidarnosciowo Skladkowe 80 milionow zlotych - gdzie i z Kim je PO-chowalas i... ?? Czas rowniez najwyzszy, by tak Wielka Suma Pieniedzy ktore PO-dobno "gdzies do tej PO-ry zniknely"... zajela sie rowniez Wroclawska lub Krajowa Prokuratura !!
2017-06-13 01:49:24
fido
Kogo pis chce nabrac. To jest próba odwrócenia uwagi od nowego haraczu na TVP
2017-06-12 20:48:33
Jarun
Oj rozpaplała się dzieciarnia, a co jeden to "mondrzejszy". Pamiętajcie jednak zrobić: siusiu, paciorek i lulutki. Aaa, kotki dwa, szare, bure obydwa.... . Nic nie będzie, rozejdzie się a że w telewizji gadają. "Nakręcają temat" (wy bachorki z małogłowiem) a wy się podniecacie.
2017-06-12 20:22:50
OBSERWATOR SOCHA
PAN FRASYNIUK ZNAJĄC SWÓJ SZEREG DOKONAŁ KROKU W KIERUNKU ZŁYM EFEKT BĘDZIE A JA ZE SWEJ STRONY JAKO RUTYNIARZ PANIE FRASYNIUK ZOSTANIE PAN SAM I JESZCZE DO TEGO KRYTYKA PANA CZEKA I TO ZE STRONY .....NA KTÓRA PAN LICZY
2017-06-12 19:04:46
ff
za platfusów dostałby taki burak z kopa po jajach..
2017-06-12 16:57:30
ip
"To co się działo, te trumny, w których niekiedy są ciała ośmiu osób, to nic innego jak barbarzyństwo" Trzeba było jechać na miejsce i składać. A jak nie to zamknąć pysk i nakarmić kota.
2017-06-12 16:23:51
Do czas prawdy
Teraz nieto ma równych praw tylko pisowskie kolesiostwo
2017-06-12 16:16:46
Czas prawdy
Firma transportowa Frasyniuka działała dobrze dopóki miał on w ministerstwach swoich lewackich kolegów( SLD , UW , PO ). Po dojściu do władzy PIS - bez znajomych na górze to firma Frasyniuka zaczyna się sypać. Nadszedł czas prawdy dla lewackich biznesmenów. Gazeta Wyborcza też się wali bez znajomych w ministerstwach. Pokażcie teraz lewacy co potraficie - na równych prawach z innymi - bez przywilejów.
2017-06-12 15:14:44
@Bolesław
Ani on pan, ani generał (może co najwyżej генерал). Wolności, a powiedział bym: w szczególności wolności - mu nie zawdzięczamy.
2017-06-12 14:20:26
91 wniosków do sądu za blokowanie ulicy
Tak samo postępowano z demonstracjami Solidarności w latach 80-tych. Jarek ma dobre wzorce.
2017-06-12 14:11:38
wojtek
Władziu, tyś już jest jak islamski dżihadysta, o taką wolność Ci chodzi żeby rozbijać manifestacje innym?
2017-06-12 14:09:46
ZOMO Błaszczaka
Oprócz torturowania i znęcania się na komisariatach potrafią również pałować ludzi na ulicach. Jak za starych dobrych czasów.
2017-06-12 13:38:48
Cid
PiS się zagubił. Dają się sterować jak dzieci. A Polacy wszystko to widzą i rozliczą przy najbliższych wyborach
2017-06-12 13:16:20
Bolesław
do 3 lata więzienia Czego chcesz obszczymurku od pana generała Wojciecha Jaruzelskiego??? Gdyby nie on nie byłoby wolności, która teraz jest nam odbierana.
2017-06-12 13:14:23
NIE MA SUPEROBYWATELI
FRASYNIUK MA ODPOWIADAĆ KARNIE! bez względu kim był i kim jest i kim może być - wszyscy jesteśmy wobec prawa równi a że prawo może się nie podobać nie znaczy że wolno je łamać bo się ma jakieś zasługi mniej czy bardziej urojone z przeszłości. CHCIAŁ DEMOKRACJI WIĘC W DEMOKRACJI PANUJĄ JASNE ZASADY -RZĄDZI PRAWO
2017-06-12 13:08:53
3 lata więzienia
Frasyniuk i wielu innych Polaków walczących z komuną już to przerabiało. Jak widać Kaczyński niczym nie różni się od Jaruzelskiego.
2017-06-12 12:38:51
@@Edi
Jakoś nie widzę by PiS masowo wsadzał do więzienia prominentnych działaczy PO-PSL za te wszystkie "zbrodnie", a biorąc pod uwagę że PiS by się przed tym nie cofnął, Twoje rewelacje są raczej wyssane z palca
2017-06-12 11:50:37
Komuniści znów u władzy
Pod przewodem I Sekretarza Jarosława Kaczyńskiego
2017-06-12 11:36:01
@Edi
Rozumiem że pod rządami PO-PSL Polska była zielona wyspą? A jak to w praktyce wyglądało - ano tak: kilkadziesiąt "seryjnych samobójstw", najazd służb na redakcję tygodnika Wprost, strzelanie do górników, prowokacje w czasie marszów Niepodległości - patrz spalenie budki pod ambasadą rosyjską i spalenie wozu TVN, inwigilacja dziennikarzy, niszczenie tygodników nieprzychylnych PO, 42 morderstwa na komisariatach, wyprzedaż majątku narodowego za bezcen, korupcja ,złodziejstwo, afery, 40 tys warszawiaków wywalonych na bruk podczas złodziejskiego przejmowania kamienic, podwojenie zadłużenia Polski, itd, itd można tak w nieskończoność!
2017-06-12 10:47:54
Sekta smoleńska
Kaczyński uwielbia stosować komunistyczne metody walki z opozycją.
2017-06-12 10:47:19
Anzelm
Nie jesteście godni Władkowi Frasyniukowi butów sznurować,ci co piszą takie brednie.Bez NIEGO (m.in)nie było by dziś NADPREZYDENTA,I Hetmana Wielkiego Antoniego,oraz Oberpolicmajstra.
2017-06-12 10:45:05
@Andrzej
CBA produkuje teraz kwity na ludzi jak kiedyś SB więc bardzo możliwe
2017-06-12 10:33:40
Edi
Pod obecnymi rządami Polska zmierza prostą drogą do upadku. Wolność zgromadzeń to jest podstawa w demokratycznym państwie. Łamanie praw obywatelskich przez rządzącą ekipę jest karygodne i mam nadzieję że przyszłe władze ich z tego rozliczą.
2017-06-12 10:22:05
Andrzej
Ciekawe czego ten zlajdaczony dzialacz Solidarnisci, a obecnie wozak, tak sie boi? Sa na niego kwity w Moskwie? A moze w jakims prywatnym tajnym archiwum? A moze niedlugo CBA cos pokaze?
2017-06-12 10:00:55
Szacunek dla Pana Frasyniuka
Dobrze wiedzieć że w tych trudnych czasach są jeszcze w Polsce tacy porządni i uczciwi ludzie.
2017-06-12 09:57:14
apel
Władek ostatnio coś się bardzo zradykalizował, zabierzcie mu TIRy bo dojdzie jeszcze do jakiegoś nieszczęścia!
2017-06-12 09:56:45
Vera
PiS zdusił wolność w Polsce. Brak swobody demonstracji w Polsce to jawna dyktatura. A już napuszczanie na ludzi policji tylko za to ze mają inne poglądy to znak że Polska stacza się w kierunku Białorusi i Rosji.
2017-06-12 09:38:53
@ do wara od władka
- nie "wszystkie ludzie mogom" wygrywać w totolotka, "wygrywanie" podpada dla społeczeństwa.
2017-06-12 09:31:15
Juka
cienko musi być w szeregach tych co panowali nad Polakami przez ostatnie lata,skoro SAM Król cudu transportowego pocz.lat 90-ych został wytypowany do sterowanej prowokacji...
2017-06-12 09:17:43
rob
Wladek na prezydenta za budynia
2017-06-12 09:16:03
max
Kiszczak, Jaruzelski, Frasyniuk, Mazguła, Wałęsa - to legendy Stanu Wojennego!
2017-06-12 09:05:34
Komuna wróciła do Polski
a instrukcje dla rządzących wciąż płyną z Moskwy
2017-06-12 08:57:16
....
@do wara od władka : buhahha ,idz pogadaj z pierwszym lepszym spedytorem ftl lub dyspozytorem ltl ,kazdy ma polibude i analityczne myslenie ? buhhahahhaha,zatrudnij pierwszego lepszego Sebixa i otwieraj firme, Raben,Schenker,Dhl i reszta juz sie boją o zyski
2017-06-12 08:44:47
Precz z komuną !
Kaczyński i Błaszczak opamiętajcie się póki nie jest za późno bo skończycie jak Chauchescu. Polacy Wam nie wybaczą.
2017-06-12 08:11:08
Zed
Mamy państwo totalitarne w ktorym milicja Błaszczaka stosuje przemoc wobec opozycyjnych polityków. W Polsce wróciła komuna.
2017-06-12 08:01:46
Bartek
Szkodniki, sbecy ramie w ramie z pozytecznymi idiotami okradali Polske od 89 roku, towarzystwo wzahemnej adoracji, czas wyciav te gangrene, oszustow i cwaniaczkow, jesli chcemy zyc w normalnym kraju
2017-06-12 07:53:20
Hucpa Smoleńska
Władek tak trzymaj.
2017-06-12 07:39:16
oj dzieciaczki
Jeżeli ktoś wiedzę o tym panu czerpie od resortowych rodziców, to nie ma się co dziwić, że wypisuje takie brednie. Ostatnie wydarzenia dobitnie pokazały, kto jest prawdziwym opozycjonistą i kto w latach 80-tych robił wszystko, aby walczyć z tamtym systemem. Za to teraz widać, kto dzisiaj sprzyja tamtemu systemowi....
2017-06-12 07:05:13
do wara od władka
każdy byłby w stanie otworzyć taki biznes pod warunkiem że byłby dobrze poukładany ze służbami prl - i tyle w temacie
2017-06-12 05:58:14
kibic
Wara od Władka ... daj spokój KODziarzu.
2017-06-11 23:06:47
Władek
Władek, Potrzebuje klapsa na goły zadek. Władek, Podręcznikowy przykład na upadek. Władek.
2017-06-11 23:01:14
Wara od Władka
Władek to bohater. Może kopnąć w d.. każdego psa. I do tego odniósł sukces w biznesie. Który z Was gównojadów byłby w stanie na początku lat 90tych, uruchomić dobrze prosperującą firmę transportową?? Nikt! Nie przekonalibyście inwestorów, żeby pożyczyli wam tyle kasy na rozruch! Jesteście zerami.
2017-06-11 22:25:16

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Samotny strajk
Water Show Szczecin 2018
Pyromagic 2018: Fajerwerki wystrzeliły
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy