Czwartek 18 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Premier Morawiecki zarejestrował się na szczepienie. "Szczepionka - Astra Zeneca - już na mnie czeka"

Data publikacji: 2021-04-20 16:21
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-20 16:21
Premier Morawiecki zarejestrował się na szczepienie. "Szczepionka - Astra Zeneca - już na mnie czeka"
Fot. Facebook premiera Mateusza Morawieckiego  

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że zarejestrował się na szczepienie przeciw koronawirusowi. Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę jeśli tylko będzie tego chciał; rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej - podkreślił szef rządu.

"Dziś nadszedł dzień, kiedy mogę powiedzieć: zarejestrowałem się! Wczoraj uruchomiono rejestrację dla mojego rocznika - 1968, więc wziąłem telefon, wykręciłem numer 989, podałem dane… I jest!" - poinformował premier na Facebooku. Do wpisu dołączył nagranie, na którym rejestruje się przez infolinię.

"Szczepionka - Astra Zeneca - już na mnie czeka. Razem ze mną bez problemu zarejestrowała się też moja żona, Iwona. Oboje przygotowujemy się na szczepienie" - dodał Morawiecki.

Premier zwrócił uwagę, że wiele osób pisało mu, że powinien zrobić to wcześniej. "Dać przykład, że szczepienia są bezpieczne, przeciąć spekulacje o spiskach i niebezpieczeństwie" - zaznaczył szef rządu.

Jak jednak podkreślił, najlepszym przykładem jest konsekwencja, cierpliwość, pokora i determinacja w dążeniu do celu. "Nikt nie stoi ponad prawem i zasadami, które ustaliliśmy" - dodał Morawiecki.

(PAP)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Panie Premierze
2021-04-20 23:45:29
Talent to talent... ale lepszy jest Pfizer lub Modarna - bo az w 94 -95 % % !/!
Jac
2021-04-20 16:45:05
"Szczepionka - Astra Zeneca - już na mnie czeka. Razem ze mną bez problemu zarejestrowała się też moja żona, Iwona. Premier zaczyna mówić wierszem. Nie wiem co o tym sądzić.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA