poniedziałek, 25 czerwca 2018.
Strona główna > Kraj > PO: Mało słuchaliśmy ludzi

PO: Mało słuchaliśmy ludzi

PO: Mało słuchaliśmy ludzi
Data publikacji: 2016-10-03 00:00
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-05 07:22
Wywietleń: 842 157591

Zapisanie kompromisu aborcyjnego w konstytucji, reformę 500+, by program obejmował wszystkie dzieci, oraz likwidację IPN i CBA, bo „badanie historii nie może służyć manipulowaniu faktami”, a „ściganie przestępców to zadanie dla policji i służb, a nie dla polityków” – zapowiedział lider PO Grzegorz Schetyna. Przeprosił też za „styl uprawiania polityki” przez tę partię

Platforma przyjęła w niedzielę deklarację programową „Polska Obywatelska 2.0”. Gościem specjalnym zjazdu był były prezydent Lech Wałęsa. Jego obecność powitano owacją na stojąco.

– Właściwie przegraliście na własne życzenie, ale dziś macie obowiązek jako najwięksi odzyskać to, co straciliśmy – powiedział Wałęsa. Dumę z przyjęcia przez niego zaproszenia wyraził Schetyna, nazywając Wałęsę człowiekiem historią, człowiekiem z nadziei. Jak przyznał, jego formacja nie zrobiła wszystkiego, co zapisała w programach wyborczych: „Mało słuchaliśmy ludzi, ale zapłaciliśmy za to wielką cenę: przegraliśmy wybory”. Według niego to cena za „styl uprawiania polityki”.

– Wiemy, że na tym polu niektórzy z nas zawiedli i za to muszę i za to chcę w imieniu Platformy jeszcze raz powiedzieć: przepraszam – podkreślił. Poinformował, że PO chce także stworzyć zespół ds. zbadania przypadków manipulowania przyczynami katastrofy smoleńskiej w celu osiągnięcia korzyści politycznej. Według niego katastrofę wykorzystuje się do nikczemnych politycznych gier i zakłamywania rzeczywistości.

(pap)

Fot. PAP/Adam Warżawa

Komentarze

Rok 2016-ty i co Pan teraz wygaduje... ?
Przeciez Wy Ludzi wogole nie slychaliscie... tylko SAMYCH SWOICH w Waszych Gabinetach i Kuluarach oraz na Zebraniach PO-litycznych !!
2016-10-05 01:50:36
Dodatkowe pytanie...
A jaka PO-dwodna "motorowka" PO-dwiezliscie Pana "Bolka" na ten Zjazd...??
2016-10-04 01:39:38
Dlugo-PiS...
A ze np. dzisiejszy IPN i CBA co raz bardziej Was rozpracowywuja... to boicie sie Ich jak ognia ! Panie Schetyna, na nic te Wasze nowe PO-stkomunistyczne plany i marzenia i najlepszym i jedynym wyjsciem dla Was jest jeszcze... ewentualna emigracja na Wschod !!
2016-10-04 01:33:55
Teraz to juz musztarda PO obiedzie...
Panie Schetyna, PO-dsumuje Pana krotko: malo sluchaliscie, za duzo i za dlugo gnebiliscie i oszukiwaliscie... i dlatego tak wyladowaliscie !!!!
2016-10-04 01:25:03
.socha
co za program, powiedzieć konkrety dla ludzi a nie o likwidacjach niezbędnych na chwilę obecna placówek. PO koniec waszej działalnosci ale to musiało nastąpić .od jutra róbta rzad i .......ztąd
2016-10-03 16:40:20
kapitan schetino
Zlikwidowaliśmy polski przemysł i stocznie to zlikwidujemy też CBA i IPN!!
2016-10-03 15:26:08
bolo
„badanie historii nie może służyć manipulowaniu faktami” BUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA :FD:DLDLD WTF :D:D:D dobre ! Reasume; - przeprowadzanie staruszki na "zebrze" może służyć...wpisać dowolnie.
2016-10-03 11:07:31
Mało, czy w ogóle nie słuchano?
Nie ma się czemu dziwić; od wieków zarania było tak, że złodziej chciał likwidacji więzienia, a winny likwidacji sądu, ale żeby aż tak się z tym obnosić..
2016-10-03 08:05:30