niedziela, 08 grudnia 2019.
Strona główna > Kraj > Ojciec nie żyje. Szukają 5-letniego syna

Ojciec nie żyje. Szukają 5-letniego syna

Ojciec nie żyje. Szukają 5-letniego syna
Data publikacji: 2019-07-11 11:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-23 13:11
Wywietleń: 1463 402054

Wszystko wskazuje na to, że 5-letni Dawid jest w okolicach Grodziska Mazowieckiego lub warszawskiego Okęcia bez opieki osoby dorosłej - przekazał rzecznik stołecznej policji kom. Sylwester Marczak. Policja apeluje o kontakt wszystkich, którzy widzieli szarą skodę fabię WGM 01K9.

Marczak w czwartek w Polsat News informował o ustaleniach policjantów ws. zaginięcia 5-letniego chłopca. Wynika z nich, że chłopiec o godz. 17 został zabrany przez ojca z miejsca zamieszkania. Odjechali w nieznanym kierunku szarą skodą fabią o numerach rejestracyjnych WGM 01K9. Według informacji policji przed godz. 21 ojciec najprawdopodobniej odebrał sobie życie.

Policjanci z Grodziska i Warszawy apelują do wszystkich, którzy widzieli ten samochód w środę wieczorem, między godz. 17 a 21, o przekazanie informacji funkcjonariuszom. Samochód został odnaleziony, ale istotna jest informacja, jaką trasą jechał.

Jak wyjaśnił rzecznik KSP, tym pojazdem mężczyzna z dzieckiem jeździli w Grodzisku, ale mogli również przebywać na warszawskim Okęciu. Dla policjantów ważna jest informacja, czy ktoś widział ten pojazd, nie tylko w ruchu, ale także stojący na poboczu, parkingu czy zjeżdżający w jakiekolwiek miejsce.

- Wszystko wskazuje na to, że chłopiec znajduje się w okolicach Grodziska lub warszawskiego Okęcia - podkreślił Marczak. Chłopiec najprawdopodobniej nie jest pod opieką osoby dorosłej. - Każda informacja jest dla nas bardzo istotna - zaznaczył rzecznik.

Ojciec miał prawa rodzicielskie; ta sprawa nie ma charakteru uprowadzenia. Informację o śmierci mężczyzny KPP w Grodzisku Mazowieckim otrzymała o godz. 20.52. Mężczyzna zginął potrącony na torach kolejowych.

Policjanci zgłoszenie o utracie kontaktu z chłopcem i jego ojcem dostali ok. północy od zaniepokojonej osoby z rodziny. Poszukiwania dziecka rozpoczęły się w nocy; funkcjonariusze wykorzystują drony Komendy Głównej Policji i psy tropiące.

Chłopiec ubrany jest w niebieską bluzę, niebieskie spodnie jeansowe i niebieskie trampki z logiem Zygzaka McQueena - bohatera filmu animowanego "Auta" -, czerwonej wyścigówki. Zdjęcie Dawida dostępne jest na stronie warszawskiej policji, pod dokładnym adresem: http://policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/50607,Poszukujemy-5-letniego-Dawida-Zukowskiego.html.

Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, można przekazywać Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można też zatelefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

(pap)

Fot. archiwum rodzinne

Ojciec nie żyje. Szukają 5-letniego syna

Komentarze

Ciekawe
Kto lub Co... jest tej Tragedii powodem i przyczyna ?? I miejmy jeszcze nadzieje ze chlopiec sie odnajdzie !
2019-07-11 23:03:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie