środa, 03 czerwca 2020.
Strona główna > Kraj > Nie żyje chłopiec zaatakowany nożem w szkole przez kolegę

Nie żyje chłopiec zaatakowany nożem w szkole przez kolegę

Nie żyje chłopiec zaatakowany nożem w szkole przez kolegę
Data publikacji: 2019-05-10 14:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-13 10:56
Wywietleń: 1449 390316

Rzecznik KSP kom. Sylwester Marczak potwierdził, że chłopiec, który został zaatakowany przez kolegę ostrym narzędziem w szkole w warszawskim Wawrze, nie żyje. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratury.

- Potwierdzamy, że o 10.30 mieliśmy zgłoszenie, że doszło do kłótni pomiędzy dwoma chłopakami. Jeden z nich miał wyciągnąć niebezpieczny przedmiot, zaatakować drugiego. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować tego chłopaka - powiedział Marczak. Rzecznik podał nieoficjalnie, że szkoła, w której doszło do zdarzenia mieści się przy ul. Króla Maciusia. Jak dodał, w tym momencie na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratury.

- Policjanci z Wawra interweniowali w jednej ze szkół, w której doszło do tragicznej w skutkach kłótni pomiędzy dwójką nastolatków. W jej trakcie jedno z dzieci miało zaatakować drugie niebezpiecznym narzędziem. Czynności w sprawie prowadzone są pod ścisłym nadzorem prokuratora - podała w piątek po południu na Twitterze Komenda Stołeczna Policji.

- Potwierdzamy, że doszło do tragicznego zdarzenia w jednej ze szkół w Wawrze - powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś. Dodał, że na miejscu zdarzenia jest prokurator, a śledczy nie będą udzielali informacji o tym zdarzeniu do momentu wstępnego ustalenia okoliczności tragedii. Według mediów, w tym portalu Fakt24, śmierć nastolatka miała nastąpić przez sześciokrotne dźgnięcie nożem przez 15-letniego kolegę.

(pap)

Fot. PAP/Paweł Supernak

Komentarze

KA ra Bel
Skąd te rezuny? Co chwilę widomość o jakimś rezunie.
2019-05-13 10:54:45
Hmm
Nie tylko Polska ? A po 2015 roku tj. po przybyciu nachodzcow... w Krajach Zachodnio-Europejskich jest jeszcze gorzej !!
2019-05-12 23:51:11
znudzony
Było kupić po drodze do szkoły szlugi i poczęstować kolegę, bo przecież wszyscy wiedzieli, że nienapalony kolega robił się nerwowy. Polska szkoła to bardzo ciekawy eksperyment socjologiczny.
2019-05-11 11:40:39

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie