Czwartek 27 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Nie żyje chłopiec zaatakowany nożem w szkole przez kolegę

Data publikacji: 2019-05-10 14:01
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-04 22:45
Nie żyje chłopiec zaatakowany nożem w szkole przez kolegę
 

Rzecznik KSP kom. Sylwester Marczak potwierdził, że chłopiec, który został zaatakowany przez kolegę ostrym narzędziem w szkole w warszawskim Wawrze, nie żyje. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratury.

- Potwierdzamy, że o 10.30 mieliśmy zgłoszenie, że doszło do kłótni pomiędzy dwoma chłopakami. Jeden z nich miał wyciągnąć niebezpieczny przedmiot, zaatakować drugiego. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować tego chłopaka - powiedział Marczak. Rzecznik podał nieoficjalnie, że szkoła, w której doszło do zdarzenia mieści się przy ul. Króla Maciusia. Jak dodał, w tym momencie na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratury.

- Policjanci z Wawra interweniowali w jednej ze szkół, w której doszło do tragicznej w skutkach kłótni pomiędzy dwójką nastolatków. W jej trakcie jedno z dzieci miało zaatakować drugie niebezpiecznym narzędziem. Czynności w sprawie prowadzone są pod ścisłym nadzorem prokuratora - podała w piątek po południu na Twitterze Komenda Stołeczna Policji.

- Potwierdzamy, że doszło do tragicznego zdarzenia w jednej ze szkół w Wawrze - powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś. Dodał, że na miejscu zdarzenia jest prokurator, a śledczy nie będą udzielali informacji o tym zdarzeniu do momentu wstępnego ustalenia okoliczności tragedii. Według mediów, w tym portalu Fakt24, śmierć nastolatka miała nastąpić przez sześciokrotne dźgnięcie nożem przez 15-letniego kolegę.

(pap)

Fot. PAP/Paweł Supernak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

KA ra Bel
2019-05-13 10:54:45
Skąd te rezuny? Co chwilę widomość o jakimś rezunie.
Hmm
2019-05-12 23:51:11
Nie tylko Polska ? A po 2015 roku tj. po przybyciu nachodzcow... w Krajach Zachodnio-Europejskich jest jeszcze gorzej !!
znudzony
2019-05-11 11:40:39
Było kupić po drodze do szkoły szlugi i poczęstować kolegę, bo przecież wszyscy wiedzieli, że nienapalony kolega robił się nerwowy. Polska szkoła to bardzo ciekawy eksperyment socjologiczny.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA