czwartek, 18 października 2018.
Strona główna > Kraj > Misiło zrezygnował, Lubnauer wygrała

Misiło zrezygnował, Lubnauer wygrała

Misiło zrezygnował, Lubnauer wygrała
Data publikacji: 2017-11-25 15:49
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-26 17:09
Wywietleń: 1036 302648

Nowoczesna ma nowego lidera – to Katarzyna Lubnauer. O fotel przewodniczącego ubiegał się także szczeciński poseł Piotr Misiło, ale zrezygnował z kandydowania na konwencji wyborczej i poparł właśnie obecną szefową klubu Nowoczesnej.

Poseł ogłosił, że będzie walczył o stanowisko lidera partii, wkrótce po tym, jak przegrał wybory na szefa zachodniopomorskich struktur Nowoczesnej. Mówił wtedy tak:

- PiS rządzi, PiS demoluje Rzeczpospolitą, Jarosław Kaczyński codziennie przekracza kolejny Rubikon. Nie widzę niestety światełka w tunelu. Jeśli opozycja nie zjednoczy się i wspólnie nie przeciwstawi się rzezimieszkom z PiS-u, przegramy kolejne wybory.

Na Katarzynę Lubnauer głosowało 149 członków partii; na jej kontrkandydata Ryszarda Petru - 140.

- Wyniki pokazują, jak bardzo wyrównany był to pojedynek - powiedziała Lubnauer tuż po ogłoszeniu wyników.©℗

(as, pap)

Fot. Facebook

Komentarze

Katarzyna do głąba
Ty gamoniu wystartuj po słownik ortograficzny :-)
2017-11-26 16:54:39
dalej
Pani Katarzyno - z tą swoją "pseudo-partią" nice pani nie zrobi w polityce, a;e ma pani 100 procent szans na fotel prezydenta Warszawy. Niech pani startuje...
2017-11-26 14:13:21
@pomyłka
Ty sam jesteś pomyłką, pomylony z tym swoim PO i w dodatku nazistą, skrajnym nacjonalistą, jak to u stukniętych czasami bywa. Lecz się debilku. Tobie nie okulista potrzebny, a wiesz kto?
2017-11-25 23:58:57
Przepraszam za "mala pomylke"
Powinno byc - U Okulisty...
2017-11-25 21:55:07
U Okulsity...
Kobito, jak jeszcze ( tj. od 2 latach...!!) dalej nie widzisz swiatelka w tunelu... to zalatw sobie i to jak najszybciej - Nowoczesniejsze i Silniejsze Szkla "PO-wiekszajace"...! A wogole, to skad masz takie "Zagramaniczne" Nazwisko... bo na Polskie to nie wyglada i nie brzmi ?? Reasumujac: w Polsce powinni Rzadzic - tylko 100 % Polacy !!
2017-11-25 21:38:20
Jarun
Ruchardo przegrał z pulardą. Ale kino. A Gasiuk "ciąga się" z tym bucem, jak mu tam, no ten co tak skrzeczy do mikrofonu...gorący romans. Na mieście powiadają, że jak chcesz "zamoczyć bata" to wstąp do Nowośmiesznej.
2017-11-25 20:25:06
trohan
To ta co chciała przekopać tunel ze Świnoujścia do Szczecin.:-))) Naprawdę! A z zawodu: nauczycielka. Dobrze, że poszła w politykę, przynajmniej nie będzie ogłupiała młodzieży. Petru ją chyba...mniejsza z tym. W Nowośmiesznej postawiono na pulchność :-))) Wyobrażacie sobie jak pulchna Kaśka prowadzi lud na barykady, jak w obrazie Gienka Delakrła (Eugéne`a Delacroix).
2017-11-25 19:58:10
k
Ona przynajmniej kartkami nie rzuca .
2017-11-25 19:03:50
o
dzień bez Misiło dniem straconym a bez nowoczesnej to upadek cywilizacji...szczurów