poniedziałek, 23 lipca 2018.
Strona główna > Kraj > Kukiz: Słowa Zandberga to inwektywy

Kukiz: Słowa Zandberga to inwektywy

Kukiz: Słowa Zandberga to inwektywy
Data publikacji: 2017-11-30 21:13
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-02 14:47
Wywietleń: 1120 303313

Wpis szefa Partii Razem Adriana Zandberga na mój temat na portalu społecznościowym, to inwektywy. Zgłaszam zawiadomienie ws. tego wpisu do prokuratury - zapowiada Paweł Kukiz. Zandberg odpowiada: "Podtrzymuję swoje słowa na temat P. Kukiza; to nie pierwszy przypadek, gdy obraża on kobiety".

Zandberg napisał, że "Paweł Kukiz zachował się jak podpity chamuś spod monopolowego". Odniósł się w ten sposób do wpisu Kukiza na temat działaczki Partii Razem Justyny Samolińskiej.

Justyna Samolińska we wtorkowym felietonie dla portalu Wirtualna Polska, pt. "Obłuda <<pornoprawicy>>. Czekamy na kolejne historie przemocy", oskarżyła posła Kukiz'15 Marka Jakubiaka o składanie niemoralnych propozycji w trakcie jednego z programów telewizyjnych.

Paweł Kukiz stanął w obronie Jakubiaka. Na swoim profilu na Facebooku opublikował zdjęcia Samolińskiej, które opatrzył komentarzem: "z całym szacunkiem, ale w życiu nie uwierzę, że Jakubiak Panią molestował". "Pani Samolińska... Ja rozumiem, że Wy, prawdziwi komuniści, macie dziś problem ze zbokami na lewicy (Jakub Dymek z "Krytyki Politycznej" i Wybieralski z Agory) ale - bez przesady" - dodał. Według Kukiza słowa Samolińskiej, "to albo objaw jakiejś obsesji, albo ogromnej potrzeby zaistnienia".

 

W odpowiedzi na to Zandberg napisał, że "Paweł Kukiz zachował się jak podpity chamuś spod monopolowego".

- Korzystając ze swojej popularności, opublikował zdjęcia Justyny opatrzone żenującym komentarzem. Zachęcił w ten sposób swoich sympatyków do wylania wiader obrzydliwości. Nie mam słów na chamstwo Pawła Kukiza. Nikt przyzwoity nie powinien mu podawać ręki. Współczuję wszystkim kobietom, z którymi się styka ten buc - dodał.

Paweł Kukiz powiedział, że poczuł się urażony wpisem Adriana Zandberga. Zapowiedział zgłoszenie wpisu do prokuratury.

(pap)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

trohan
Dawno nie czytałem takich bzdur jak napisał jakiś nacjonalistyczny wypierdek "lewica, lewactwo", typowa polskojęzyczna szumowina, mająca trudności w określeniu siebie: kto ja?!
2017-12-02 14:05:10
Lemanska -lewica / lewactwo/
coś się Pani Lemańskiej po pierdaczyło w tej damskiej głowie.Od kiedy Michnik żyd z dziada pradziada jest lewicowcem.Zandberg,Kukiz też nijak nie przystają do lewicowego określenia bo Oni reprezentują swoją rodzinną tradycję i miłość do swojego pochodzenia i trudno im się temu dziwić bo my Polacy też jesteśmy przywiązani do ojczyzny w której żyjemy.Te określenia zastępuje się dla łatwiejszego przełykania nazewnictwa właściwego żydzi z polskim pochodzeniem.Właściwszym było by aby w dobie demokracji jaka opanowała całą Europę dać im szansę na redagowanie ich własnych wydawnict dzienników w ich języku Idisz i zaprzestanie zasłaniania się nazewnictwem lewica.
2017-12-02 09:15:28
Normalna
Do Porzucony kochanek. Trzeba mieć robale w mózgu aby chodzenie z chłopakiem czy dziewczyną w czasie szkoły czy studiów nazwać parą kochanków. To jest tak jak się wie ,że dzwoni tylko nie wie się gdzie.
2017-12-01 17:30:33
Słabeusz
Kukiz to facet z rozlasowanym mózgiem. Niby taki hej do przodu a tak naprawdę wyjątkowy oportunista.Duża gada pręży swoją pierś a w sumie nic nie dokonał. A kobiety zawsze lekceważył.
2017-12-01 17:26:50
niedźwiedź i krogulec
Zandber odpływa w zapomnienie polityczne i chłopina ratuje się jak może. Smolińska to nieciekawa posłanka i zdziwiona, że ktoś ją zauważył. Kłótnia w III lidze.
2017-12-01 11:52:16
Trt
To sie nie lubią 2ćpuny!!!
2017-12-01 09:27:26
byle się mówiło
Ale co złego jest w publikacji czyjegoś zdjęcia, aby było wiadomo, o kogo chodzi, a do tego dodanie opisu, że ma się wątpliwości, co do czynów, które wobec tej osoby miałby dokonać partyjny kolega. Oczy nie kłamią, więc każdy może spojrzeć na dane zdjęcie i wydać osąd, który poprze zdecydowana większość. Pamiętajmy, że w życiu nie ma nic gorszego niż lewactwo i polityczni spadkobiercy PZPR, którzy swoimi wypowiedziami za wszelką cenę dać o sobie znać, że w ogóle istnieją.
2017-12-01 06:51:03
Jak to drzewiej bywało.
Zalane moczem spodnie , namiot śmierdzący moczem i wymiocinami. Ekskrementy wypływające z nogawki. Po chwili wyłania się głowa umazana w zaschniętych wymiocinach i słowa .....chłopaki macie coś. Nie mam ochoty tego oglądać , ale to wspomnienie zostaje do końca życia. Są tacy którzy tego właśnie szukają i czują się w tym najlepiej. Każdy ma prawo wyboru , jedni lubią zapach tygodniowych skarpetek , a inni zapach pomarańczy .
2017-11-30 23:56:04
Porzucony kochanek.
Zandberg był przez wiele lat kochankiem znanej działaczki lewicowej - Barbary Nowackiej. Baśka rzuciła go dla innego. Teraz coś znowu zaiskrzyło , bo Baśka zatrudniła go w swojej firmie. Tym atakiem na Kukiza Zandberg udaje przed Baśką twardziela.
2017-11-30 21:51:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Potańcówka w szczecińskiej Różance
Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Andrzej Gedymin
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy