środa, 22 maja 2019.
Strona główna > Kraj > Krystyna Pawłowicz: Mój czas w polityce dobiegł końca

Krystyna Pawłowicz: Mój czas w polityce dobiegł końca

Krystyna Pawłowicz: Mój czas w polityce dobiegł końca
Data publikacji: 2018-12-16 10:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-12-18 11:41
Wywietleń: 1175 367056

Mój czas w polityce dobiegł końca - poinformowała posłanka PiS Krystyna Pawłowicz na Twitterze. Czas pomyśleć o życiu poza polityką - zobaczyć miejsca rodzinne, podkurować zdrowie i posprzątać po sobie. Mam już 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać i uporządkować - dodała.

"Mój czas w polityce w te Święta dobiegł końca - teraz młodzi. Pozdrawiam" - napisała w sobotę Pawłowicz. "Chcę swą polityczną aktywność zakończyć - mam dużo spraw do załatwienia, życiowego zakończenia i uporządkowania" - podkreśliła. "Są sprawy, które trzeba pozałatwiać, które nie poczekają. Mam już prawie 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać" - oświadczyła posłanka PiS.

Jak poinformowała, chce się teraz skupić na "sprawach własnych, zdrowiu i otoczeniu".

- Czas już pomyśleć o życiu poza polityką, zobaczyć jeszcze miejsca rodzinne, podkurować zdrowie, posprzątać po sobie - napisała Pawłowicz. Dodała, że osiągnęła wszystko, czego chciała. - Osiągnęłam i jestem szczęśliwa, że mogłam coś dla Polski realnie robić - przy Prezesie.

Posłanka PiS zaznaczyła również, że nie likwiduje swojego profilu na Twitterze.

- Profilu nie likwiduję - można będzie robić wpisy, a na jesieni, po załatwieniu swoich spraw, może wrócę. Można też kontaktować się przez pocztę na moim profilu TT - dodała.

* * *

Pawłowicz jest prawnikiem i wykładowcą akademickim. W latach 2007-2011 była członkiem Trybunału Stanu. Od 2011 roku Pawłowicz jest posłanką na Sejm.

(pap)

Komentarze

@ale jaja
nie ma nikogo bardziej umoczonego w aferze FOZZ niż Jarosław Kaczyński, który z tego funduszu wyprowadzał pieniądze.
2018-12-18 11:40:38
Edmund
Czas spuścić wodę.
2018-12-18 08:39:32
K.P
@ale jaja-jesteś niedopieszczona?
2018-12-18 07:13:45
ale jaja
rosati to tajny wspolpracownik sb umorzony po pachy w aferze foz.czlonek zbrodniczej pzpr ktora rozdawala tytuly profesorkie.hanba ,ze wybrany na pom.zach.
2018-12-17 17:50:22
Lokals
Ciekawe kiedy Rosati wycofa się z polityki. Lansuje się tutaj bo zbliżają się wyboru do EU, a on został wybrany z Zachodniopomorskiego. Nic nie zrobił dla nas i regionu. Ciekawe czy naiwni nadal będą na niego głosować ?!
2018-12-17 10:55:42
spoko
Kiedy Rosati wycofa sie z polityki ? Po tym jak się tutaj reklamuje widać, że nie ma zamiaru. Gość jest bezczelny - nic nie zrobił dla regionu ale nadal ma zamiar nas "reprezentować" w EU. A frajerzy będą na niego głosować, niestety ?!
2018-12-17 10:39:45
Alicja
Myślę, że to tylko chwyt przed wyborami. Może ukrywają ją przed wyborami tak jak zrobili to z Macierewiczem.
2018-12-17 10:32:35
pacynek
A kiedy szczecińska Pawłowicz z Gumieniec się wycofa z polityki, po tym jak opluła Kwaśniaka porównując go do morderców i gwałcicieli? Poziom inteligencji ten sam, podobnie jak uroda tuszowana szmatami (nie flagą UE) na szyi
2018-12-17 10:17:16
do @ Jatuna
"Podobno wychodzi za mąż, za Jarosława? "Na miłość nigdy nie jest za późno..."...PO_dobno, jak się dobrze PO_stara to osobiście biskup da ślub obojgu. Dał biskup Gocławski niejakiemu Kaszubowi ślub kościelny PO kilku latach "haratania" cywilnej małżonki akurat przed wyborami....W tym przypadku jest odwrotnie, chowają "do szafy" Krystynę przed nadchodzącymi wyborami (moje zdanie).
2018-12-17 09:38:31
cudnie
Największy chwast polskiej polityki sam się wyrwał. A może go wyrwano?
2018-12-17 09:03:03
Jarun
Podobno wychodzi za mąż, za Jarosława? "Na miłość nigdy nie jest za późno..."
2018-12-16 23:52:49
Antoni
Ludzie z krótką pamięcią, Wy chyba nie pamiętacie posła Niesiołowskiego, który w każdym zdaniu piał pogardą, arogancją, pesymizmem i złośliwością do innych osób. Może już sobie przypominacie Pitbulla z PO...
2018-12-16 22:59:09
qqq
Za Renatą Beger nikt nie tęski więc i za Krysią nie będzie. Symbol chamstwa i obciachu.
2018-12-16 22:09:29
polakkatolik
tyle złego ta kobieta uczyniła Polsce i Polakom, że czas najwyzszy aby zniknęłą, ale znając Pis to tylko na czas kampanii znajdą sie potem inni nastepcy tej złej upadłęj kobiety
2018-12-16 22:02:23
Najwyższy czas
Niech ta obrzydliwa baba zniknie z przestrzeni publicznej raz na zawsze
2018-12-16 20:27:27
cdn
barwna ,wyrazista postac znienawidzona przezmilosnikow eurokolchozu i targowice
2018-12-16 19:28:36
Ufny
Nie znając przekazu dnia trudno to komentować. Na razie trzeba wyrazić żal, ale potem może trzeba będzie potępić. Kto to wie. Całkowicie zdaję się na geniusz naszego Prezesa, bo mam za mały mózg i IQ, żeby samodzielnie myśleć, analizować i ew. krytykować.
2018-12-16 15:10:48
Tolek
Osiągnęła to co chciała - zostanie symbolem chamstwa i obciachu
2018-12-16 13:35:14
Śp.Stalin
Ooooo zaczynają sprzątać oborę - wybory na horyzoncie......
2018-12-16 12:19:49
nareszcie
W końcu jakaś dobra wiadomość ze strony PIS.
2018-12-16 11:13:36
Ben
Nie ma innego posła który uczyniłby tyle złego dla dyskursu w polityce