środa, 18 września 2019.
Strona główna > Kraj > Owsiak ma przeprosić Pawłowicz

Owsiak ma przeprosić Pawłowicz

Owsiak ma przeprosić Pawłowicz
Data publikacji: 2018-10-30 12:23
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-05 11:19
Wywietleń: 1208 358811

Jerzy Owsiak ma przeprosić posłankę PiS Krystynę Pawłowicz na Facebooku i stronie internetowej oraz zapłacić 10 tys. zadośćuczynienia – zdecydował Sąd Okręgowy w Warszawie. Chodzi m.in. o słowa wypowiedziane przez Owsiaka podczas Przystanku Woodstock.

Chodzi m.in. o wypowiedziane przez Owsiaka słowa "niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać". Owsiak później za to przeprosił.

– Pani Krystyno, przepraszam, że w ten sposób wystartowałem do Pani. Jestem pierwszy, który może panią Krystynę przytulić – powiedział na antenie jednej z telewizji.

Wyrok sądu skomentowała na swoim Twitterze Pawłowicz. Poinformowała, że Owsiak zapowiedział odwołanie od wyroku: "J. Owsiak przegrał ze mną proces cywilny. Ma przeprosić na fb i TT i zapłacić 10 tys. Sąd przyznał, że wulgarnych ataków na kobiety w Polsce nie można akceptować. J. Owsiak zapowiedział odwołanie. Czyli, że będzie się starał o akceptację sądu na poniżanie innych" - napisała.

W wyroku sąd zobowiązał pozwanego do umieszczenia na Facebooku na trzech profilach: Jurek Owsiak, Kręciołatv i Owsiaknet oraz na stronie internetowej Kręciołatv i na Twitterze zdjęcia, na którym będą widoczne przeprosiny "za bezpodstawne sugestie naruszające dobra osobiste". Ma być to podpisane i widoczne w mediach społecznościowych przez dwa tygodnie.

Ponadto sąd zobowiązał Owsiaka do opublikowania w ciągu siedmiu dni od uprawomocnienia się wyroku na Facebooku zdjęcia przez 48 godzin z przeprosinami za bezpodstawne sugestie w filmie z cyklu "Umiem czytać" w stosunku do Krystyny Pawłowicz. Ma być to opublikowane na głównym profilu – Jurek Owsiak. Sąd zobowiązał również do opublikowania na Facebooku zdjęcia, które ma być widoczne przez dwa tygodnie, w którym pozwany przeprasza za wyrażenie "Jest Pani najpodlejszym przykładem człowieka".

Oprócz tego zasądził zadośćuczynienie na kwotę 10 tys. zł.

(pap)

Fot. Twitter/Krystyna Pawłowicz

Komentarze

szwejk 33 re:rolnik hodowca
Proszę ponownie przekazać ten wpis, bowiem nie mam pewności, czy chodzi o rolnika hodowcę, czy o tucznika hodowlanego CHrum, chrummm, kwi kwi! swojak.
2018-11-03 17:29:14
szwejk 33 re: dexer
Dexer o ile ty jesz śniadanie o godzinie 18:20:07 to ciebie nie potrzeba już w to przynależne tobie miejsce na Madagaskar wysyłać bez względy na obfitość twojego mięsa, bo już tam a w każdym wypadku w pobliżu Madagaskaru się znajdujesz. Z promiennym uśmiechem Schetyny ! Szwejk
2018-11-03 17:06:52
do @ dexer
- czytaj "Fakt", polską gadzinówkę "w polskich rąkach", tam nie PO_kazują "wielkiego zdjęcia". PO_kazują piękne zęby Schetyny.
2018-11-02 15:18:14
dexer
jem śniadanie a tu takie wielkie zdjęcie gówna... proszę to zmienić bo widok tej istoty człekopodobnej powoduje torsje
2018-11-01 18:20:07
Tak trzymać
Zasada fizyki. Każda akcja równa się reakcji. Wyjątkowo pani Krystyna dopieka POlakom, zwłaszcza tej "większej POłowie". Szwejk 22
2018-11-01 11:32:03
Rolnik hodowca
Pawłowicz niech idzie do chlewa, może juz jej podali żarcie w korycie
2018-11-01 09:28:18
anti
Owsiak może i przeprosi, ale i tak zdania nie zmieni. Tak sądzę!
2018-11-01 07:44:52
Duze Brawa dla Pani Prof. Pawlowicz
Dluuugo... PiS i tak dalej trzymac !!! A "z-Lewakami" ze Szczecina - Nie ma sie co przejmowac.
2018-11-01 00:50:20
re.; Veritas
Hej ! matematyk, jakżeś ty to wyliczył tą "większość polaków " Radzę nie uściślać tak dokładnie. Lepiej napisz " większa połowa " polaków. Będzie mniej kontrowersyjnie. Baca
2018-10-31 21:22:28
Wytransferować
Pawłowicz na Madagaskar
2018-10-31 17:49:51
obserwator
kapitalna wiadomość!!!!!!!!!!!!!! wreszcie jest sprawiedliwość!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018-10-31 11:47:50
so @ zak
"To że jest synkiem komunistycznych milicjantów..."....Stary już jestem, ale jeszcze pamiętam jak jeden major MO mówił w Bydgoszczy (sprawa "Beksy"- Rulewskiego)tak; - "ja jestem także synem robotnika i chłopa"....."Homo" się już produkowało się za komuny?
2018-10-31 09:33:49
do @ Dobra rada
"Wyższych instancji jeszcze mafia pisowska nie zdążyła przejąć."..... - to jeszcze widać po wyroku "wyższej instacji" w przypadku sędziego Topyły "osoby odpowiedzialnej, introwertycznej, natomiast charakteryzującej się dużym stopniem roztargnienia." P.S. "niższa instancja" wydaliła sędziego Topyłę ze swych szeregów jako złodzieja "babcinego grosza" na stacji benzynowej..Tylko tyle.
2018-10-31 09:28:03
a kysz
Pan Krystyn Pawłowicz powinien jak najszybciej usunąć się w cień i nie zatruwać już środowiska swoją osobą
2018-10-31 08:51:25
Veritas
Owsiak powiedział to co sądzi o Pawłowicz większość Polaków. I tak podsumował tą szumowine bardzo delikatnie
2018-10-30 22:26:14
Ojj...
I znow sie Lewactwo "po-PO-dniecalo"... z ta Swoja Nowoczesnie za-KOD-owana "glu-PO-ta"...!! A czego innego mozna bylo sie s-PO-dziewac i po "wsi i a ku-ku"...??
2018-10-30 22:09:10
Dobra rada
Panie Jurku, proszę się nie przejmować tą wariatką tylko od razu odwoływać się od wyroku. Wyższych instancji jeszcze mafia pisowska nie zdążyła przejąć.
2018-10-30 21:59:17
mania
Te wpisy chamskie mówią wszystko o ludziach którzy głosują na PO i Nowoczesną, Nic dodać nic ująć.
2018-10-30 19:49:18
max
Te wpisy na tym forum to szczyt inteligencji antypisowców. Biorą przykład z tych na których głosowali.
2018-10-30 19:46:44
zak
Cham musi przeprosić i tyle. To że jest synkiem komunistycznych milicjantów nie może być powodem do lepszego traktowania.
2018-10-30 19:43:34
Pawłowicz jest Niesiołowski
Tyle że wam wtedy to nie przeszkadzało... jesteście tacy oświeceni i postępowi oraz tacy politycznie poprawni ale hejtujecie tak samo jak ci o których myślicie że są zacofani i ciemnogrodzcy... pytam
2018-10-30 18:49:52
Vera
Polska ziemia w swojej historii nie nosiła głupszej istoty niż ta kobieta
2018-10-30 18:28:48
Weger
Obrzydliwy, obleśny babsztyl
2018-10-30 17:29:58
123
Za to to co ta pani codziennie produkuje na tweeterach jakos nikogo nie oburza ,piszcie póki jeszcze mozecie, w 2019 przejecie lokalnych gazet i mediow, na poczatek idzie radio zet ,potem polska press ,wygaszanie licencji, kierunek turcja-wegry, POLACY NA TO ZASLUGUJA !!!
2018-10-30 15:57:20
dexter
czemu dajecie zdjęcie świńskiej kupy w zbliżeniu??
2018-10-30 15:27:01
czytam
Trzy pierwsze wpisy - tak macie rację ! Pozostańcie w przekonaniu o waszej / szlachetnej / , / wybitnej / mądrości !I zonie po ryju .
2018-10-30 14:23:11
Jak zawyjesz tak ci echo odpowie
Kto poniża innych dziwi sie, że jest sam poniżany.
2018-10-30 14:22:05
Polakkatolik
Powiedział prawdę