Sobota, 20 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Amelka i jej mama odnalezione

Data publikacji: 08 marca 2019 r. 16:34
Ostatnia aktualizacja: 13 marca 2019 r. 20:43
Amelka i jej mama odnalezione
 

Porwana 3-latka i jej matka odnalezione. Są całe i zdrowe. Dwóch sprawców, w tym ojciec dziecka, zostało zatrzymanych.

- Właśnie otrzymałem potwierdzenie, że zatrzymano dwóch prawdopodobnych sprawców, czyli ojca dziecka i jeszcze drugą osobę - powiedział w rozmowie z PAP wiceszef resortu spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński.

Dodał, że trzylatka i jej matka zostały odnalezione.

- To dobra wiadomość, sprzed kilku minut. Jeżeli chodzi o siły i środki to nie czas o nich mówić, ale w mojej ocenie siły i środki, które zostały zastosowane, były właściwe i adekwatne do sytuacji - powiedział PAP wiceminister SWiA Jarosław Zieliński.

Powiedział też, że policja od pierwszych chwil, od uzyskania informacji "robiła wszystko, żeby skutecznie znaleźć sprawców, odzyskać osoby uprowadzone, a następnie ukarać tych, którzy dokonali tego czynu".

Przypomnijmy. Do porwania doszło w czwartek (7 marca) przed południem na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Z relacji bezpośredniego świadka, babci dziecka wynikało, że - jak podaje policja - dwaj zamaskowani mężczyźni używając siły zabrali do samochodu i uprowadzili 25-letnią matkę i jej 3-letnią córkę.

Poszukiwania dziewczynki i jej mamy trwały do piątkowego (8 marca) popołudnia.

(PAP)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

sceptyk
2019-03-09 11:44:31
Fotografia chyba nie wyszła najlepiej.
wnuczka wnuczkę postawiła
2019-03-09 09:52:16
"wnuczka podjechała, wysiadła z samochodu, postawiła wnuczkę na ziemi, mała stała, a ja siedziałam i się przyglądałam. W tym samym momencie, to była 10:02, podjechał samochód, zatrzymał się, wyskoczyło dwóch facetów i je chwycili. Oni się nie kryli, to było tak jak na gangsterskich filmach. Wzięli dziecko pod pachę, widziałam że się szarpała"
"poszatkowali" Amelkę
2019-03-09 09:18:43
gdy już jest "cała i zdrowa" u babci, gdy jej szukali i babcia widzała jak "porywacze w komniarkach wciągali do samochodu" to Amelka była ładna na zdjęciu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA