niedziela, 16 lutego 2020.
Strona główna > Gospodarka > Z serca paka!

Z serca paka!

Z serca paka!
Data publikacji: 2019-11-08 06:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-08 06:37
Wywietleń: 879 425946

Ledwie skończyli pierwszą akcję charytatywną, a już ogłaszają start drugiej. Mowa o przedsiębiorcach zrzeszonych w szczecińskiej Północnej Izbie Gospodarczej, którzy - tym razem z Netto Polska - zapowiadają nową zbiórkę na rzecz rezydentów Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie.

Szczeciński PIG w tym roku i na rzecz zwierząt w potrzebie ma już na koncie spory sukces. Przedsiębiorcy zebrali blisko pół tony karmy oraz sporo innych akcesoriów (koce, ręczniki, zabawki, ubranka), które przekazali zarówno rezydentom szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, jak i podopiecznym lokalnego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Jednak nie spoczywają na laurach. W myśl zasady: sukces goni sukces, teraz w dziele pomagania zjednoczyli siły z handlowym potentatem - Netto Polska. I rozpoczęli akcję ph. „Z serca paka dla zwierzaka!".

- Gorąco zachęcamy do jej wsparcia! - przekonuje Remigiusz Babiło z biura PIG w Szczecinie. - W sklepach Netto w całym Szczecinie stanęły specjalne kosze, do których można wrzucać karmę oraz artykuły dla zwierząt. Nakarm z nami zwierzęta z lokalnego schroniska.

Miejmy nadzieję, że szczecinianie - jak zawsze - okażą się szczodrzy dla podopiecznych szczecińskiego bidula dla zwierząt. Natomiast pracownicy placówki przypominają:

- Naszym podopiecznym aktualnie przydadzą się: dobrej jakości mokra karma dla psów - (np. Saba, Dolina Noteci) oraz kotów (np. Rafi, Dolina Noteci), termofory, zabawki dla psów, podkłady higieniczne w każdej ilości, żwirek drewniany, koce, ręczniki.

(an)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie