niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Gospodarka > Z serca paka!

Z serca paka!

Z serca paka!
Data publikacji: 2019-11-08 06:37
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-25 16:12
Wywietleń: 1083 425946

Ledwie skończyli pierwszą akcję charytatywną, a już ogłaszają start drugiej. Mowa o przedsiębiorcach zrzeszonych w szczecińskiej Północnej Izbie Gospodarczej, którzy - tym razem z Netto Polska - zapowiadają nową zbiórkę na rzecz rezydentów Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie.

Szczeciński PIG w tym roku i na rzecz zwierząt w potrzebie ma już na koncie spory sukces. Przedsiębiorcy zebrali blisko pół tony karmy oraz sporo innych akcesoriów (koce, ręczniki, zabawki, ubranka), które przekazali zarówno rezydentom szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, jak i podopiecznym lokalnego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Jednak nie spoczywają na laurach. W myśl zasady: sukces goni sukces, teraz w dziele pomagania zjednoczyli siły z handlowym potentatem - Netto Polska. I rozpoczęli akcję ph. „Z serca paka dla zwierzaka!".

- Gorąco zachęcamy do jej wsparcia! - przekonuje Remigiusz Babiło z biura PIG w Szczecinie. - W sklepach Netto w całym Szczecinie stanęły specjalne kosze, do których można wrzucać karmę oraz artykuły dla zwierząt. Nakarm z nami zwierzęta z lokalnego schroniska.

Miejmy nadzieję, że szczecinianie - jak zawsze - okażą się szczodrzy dla podopiecznych szczecińskiego bidula dla zwierząt. Natomiast pracownicy placówki przypominają:

- Naszym podopiecznym aktualnie przydadzą się: dobrej jakości mokra karma dla psów - (np. Saba, Dolina Noteci) oraz kotów (np. Rafi, Dolina Noteci), termofory, zabawki dla psów, podkłady higieniczne w każdej ilości, żwirek drewniany, koce, ręczniki.

(an)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie