Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Z serca paka!

Data publikacji: 2019-11-08 06:37
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-25 16:12
Z serca paka!
 

Ledwie skończyli pierwszą akcję charytatywną, a już ogłaszają start drugiej. Mowa o przedsiębiorcach zrzeszonych w szczecińskiej Północnej Izbie Gospodarczej, którzy - tym razem z Netto Polska - zapowiadają nową zbiórkę na rzecz rezydentów Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie.

Szczeciński PIG w tym roku i na rzecz zwierząt w potrzebie ma już na koncie spory sukces. Przedsiębiorcy zebrali blisko pół tony karmy oraz sporo innych akcesoriów (koce, ręczniki, zabawki, ubranka), które przekazali zarówno rezydentom szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, jak i podopiecznym lokalnego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Jednak nie spoczywają na laurach. W myśl zasady: sukces goni sukces, teraz w dziele pomagania zjednoczyli siły z handlowym potentatem - Netto Polska. I rozpoczęli akcję ph. „Z serca paka dla zwierzaka!".

- Gorąco zachęcamy do jej wsparcia! - przekonuje Remigiusz Babiło z biura PIG w Szczecinie. - W sklepach Netto w całym Szczecinie stanęły specjalne kosze, do których można wrzucać karmę oraz artykuły dla zwierząt. Nakarm z nami zwierzęta z lokalnego schroniska.

Miejmy nadzieję, że szczecinianie - jak zawsze - okażą się szczodrzy dla podopiecznych szczecińskiego bidula dla zwierząt. Natomiast pracownicy placówki przypominają:

- Naszym podopiecznym aktualnie przydadzą się: dobrej jakości mokra karma dla psów - (np. Saba, Dolina Noteci) oraz kotów (np. Rafi, Dolina Noteci), termofory, zabawki dla psów, podkłady higieniczne w każdej ilości, żwirek drewniany, koce, ręczniki.

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA