piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Wybrali bank roku

Wybrali bank roku [FILM]

Wybrali bank roku
Data publikacji: 2016-12-10 10:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 1740 182898

PKO Bank Polski po raz trzeci został laureatem nagrody „Bank of the Year in Poland”. W uzasadnieniu tegorocznych wyników podkreślono umocnienie wiodącej pozycji rynkowej, znaczącą poprawę jakości portfela kredytowego, utrzymanie wysokiej efektywności działania oraz solidną pozycję płynnościową i wzmocnienie siły kapitałowej.

Tytuł „Bank of the Year in Poland” jest trzecią „statuetką Brackena” (od nazwiska założyciela miesięcznika „The Banker”) w kolekcji PKO Banku Polskiego. Bank, w kategorii „Najlepszy Bank w Polsce” triumfował także w latach 2011 i 2014.

- Przyznany PKO Bankowi Polskiemu tytuł „Najlepszego Banku w Polsce” dowodzi, że najlepsi międzynarodowi eksperci doceniają nasze zrównoważone, odpowiedzialne podejście do rozwoju. Konsekwentnie dążymy do tego, by łączyć ambitne cele biznesowe, ciągłe doskonalenie operacyjne czy innowacyjność produktową i procesową ze szczególnym uwrażliwieniem na długofalowe potrzeby polskiej gospodarki. Tak zdefiniowane podejście do poszukiwania nowych źródeł wartości może być naszą specyficzną lekcją i inspiracją dla innych, którzy szukają nowego paradygmatu biznesowego w dynamicznie zmieniających się warunkach zewnętrznych. Naszemu przywiązaniu do odpowiedzialnego wzrostu, ściśle związanego z przyszłością naszego kraju, daliśmy wyraz w nowej strategii „Wspieramy rozwój Polski i Polaków” – powiedział Jakub Papierski, wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego podczas ceremonii finałowej, która odbyła się 7 grudnia w Londynie.

– Odwołujemy się do blisko stuletniej tradycji wspierania polskiej przedsiębiorczości oraz troski o oszczędności i realizację planów klientów. Jesteśmy przy tym jednym z branżowych liderów innowacyjności oraz społecznego zaangażowania biznesu. Chcemy jeszcze mocniej wykorzystać potencjał powstały w wyniku konsekwentnych działań prowadzonych na styku świata bankowości elektronicznej i nowoczesnych usług publicznych  – dodaje Jakub Papierski.

Wydawany od 1926 roku miesięcznik „The Banker”, przez kadry kierownicze banków na całym świecie, jest uznawany za wyjątkowo cenne, obiektywne źródło informacji na kondycji i perspektyw globalnego sektora finansowego. Zwycięzca w kategorii „Najlepszy Bank Roku” otrzymuje statuetkę nazwaną na cześć Brendana Brackena, założyciela miesięcznika „The Banker”, który w latach 1945-1958 kierował wydawnictwem „Financial Times”.

Źródło: Newsrm.tv

Komentarze

ckm
tylko cele biznesowe się liczą, a szarego klienta to już mają gdzieś.
2016-12-13 00:09:52

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy