poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Więcej LOT-u w Goleniowie

Więcej LOT-u w Goleniowie

Więcej LOT-u w Goleniowie
Data publikacji: 2015-09-28 17:53
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1744 24477

Od 1 marca przyszłego roku Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzą trzecie połączenie na trasie Warszawa – Szczecin – Warszawa. To popołudniowe połączenie nie tylko umożliwi szybkie poruszanie się po kraju, ale dogodne przesiadki w stolicy na rejsy do Europy i dalej, np. do Ameryki Północnej.

Oprócz dotychczasowych porannych i wieczornych rejsów z Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów do i z Warszawy, w rozkładzie od 1 marca 2016 r. pojawiają się popołudniowe. Początkowo od poniedziałku do piątku, ale już od 27 marca przez cały tydzień. Bombardier, którym LOT obsługuje te połączenia,  ze stolicy ma startować o 13.25. Natomiast do Warszawy o 15.10.

- Wprowadzając popołudniowy rejs, dajemy pasażerom z zachodniej Polski jeszcze wygodniejszy dostęp do naszej światowej siatki połączeń, w tym do rejsów dalekiego zasięgu, oraz bogatej siatki europejskiej – mówi Piotr Szajczyk, dyrektor sprzedaży w Polsce. – Rozwój naszego hubu w Warszawie oznacza również dynamiczny rozwój naszej oferty z portów regionalnych. Jest nam tym bardziej miło, że lotnisko Szczecin - Goleniów jest pierwszym w Polsce, na którym już od marca przyszłego roku będzie nas o blisko 50 procent więcej.

(mag)

 

Komentarze

mirek
wystarczy bezposredni do Krakowa ale to jest problem buuuu
2015-11-06 17:28:48
qq
Jeszcze lepsza wiadomością byłoby połączenie z Frankfurtem, czy innym dużym hubem.
2015-09-29 07:30:35
Brawo
Brawo LOT! Brawo Lotnisko Goleniow!;-) Dziekujemy za nowe atrakcyjne polaczenie i doskonale polaczenia przez WAW! Trzymamy kciuki za powodzenie nowego rejsu i czekamy na czwarte;-) Pewno juz niebawem - wczesnoporanny rejs do Warszawy i poznowieczorny powrot;-)
2015-09-28 16:28:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”